Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Formacja młota na wykresie K2 Internet, AmRest daje powód do niepokoju

W kolejnym odcinku prezentujemy wykresy spółek K2 Internet oraz AmRest Holdings. W przypadku pierwszego waloru mamy do czynienia z potencjalnym pozytywnym sygnałem. Zapraszamy jednocześnie do zapisów na poniedziałkowy webinar.

 

Specjalny odcinek – Analiza techniczna na żywo 

Poniedziałek, 03.04, godzina 19:00

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić swoją spółkę do analizy

Zapisz się na spotkanie

 


 

Sygnał pozytywny:

 

         1. K2 Internet

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Kolejny pozytywny sygnał w ostatnim czasie na wykresie spółki K2 Internet pojawił się po wtorkowej sesji . Zielonym kolorem zaznaczyliśmy formację młota, która zatrzymała się przy geometrii 38,2% mierzonej od ostatniego dołka. Poziomem docelowym jest poprzedni szczyt, czyli poziom 15,20 zł. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

Sygnał ostrzegawczy:

 

         2. AmRest

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Na wykresie AmRest Holdings widoczny jest sygnał mogący zapowiadać spadki w najbliższym czasie. Podczas próby wybicia ostatniego lokalnego szczytu rynek narysował formację spadającej gwiazdy. Możliwe, iż przed kolejnym wzrostem ceny pojawi się przynajmniej korekta.

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

 Partnerem technologicznym projektu ATrakcyjne Spółki jest serwis inwestorski ATSkaner.pl

 

 


    

 

 

 

 

-

Analizy papierów wartościowych w ramach projektu "ATrakcyjne Spółki", mają tylko i wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny, a poszczególne analizy są wyłącznie subiektywną opinią autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Stąd Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie lektury treści publikowanych w ramach niniejszego projektu. W inwestowaniu należy korzystać z wielu źródeł i konfrontować je przed podjęciem decyzji.

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

Spółka osiągnęła w styczniu 2018 roku przychody na poziomie około 160 mln dolarów, czyli o 73% więcej niż przed rokiem.

Zobacz więcej

Formacja młota na wykresie K2 Internet, AmRest daje powód do niepokoju