Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Enea kolejny raz ukazuje siłę, mBank przed kluczowym miejscem

We wtorkowym odcinku zamieściliśmy dwa bardzo ciekawe pod względem technicznym wykresy. Na pierwszy ogień idzie spółka Enea, która w dalszym ciągu okazuje przewagę popytu. Drugim walorem jest mBank, który znajduje się przed mogącym się okazać kluczowym miejscem dla przyszłych notowań akcji. 

 

Specjalny odcinek – Analiza techniczna na żywo 

Poniedziałek, 03.04, godzina 19:00

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić swoją spółkę do analizy

Zapisz się na spotkanie

 


 

Sygnał pozytywny:

 

         1. Enea

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Na wykresie spółki Enea pojawił się potencjalny pozytywny sygnał inwestycyjny. Wszystko spowodowane jest faktem, iż obecnie notowania znajdują się przy dolnej linii trendu. Co więcej, odbijając się od tego bardzo istotnego poziomu byki uformowały formację młota. W obecnej sytuacji pierwszy poważny opór ze strony podaży może pojawić się w okolicach poziomu 12,50 zł.

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

Sygnał ostrzegawczy:

 

         2. mBank

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Z bardzo ciekawą sytuacją mamy również do czynienia na wykresie mBanku. Warto zauważyć, iż notowania dwukrotnie obroniły okolice poziomu 383 zł. Istotność tego miejsca podwyższa również bliskie położenie geometrii 50% mierzonej od jednego z wcześniejszych dołków. Obrona tego poziomu będzie pokazem siły byków, a jego potencjalne pokonanie otworzy drogę niedźwiedziom do dalszych spadków. 

 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

 Partnerem technologicznym projektu ATrakcyjne Spółki jest serwis inwestorski ATSkaner.pl

 

 


    

 

 

 

 

-

Analizy papierów wartościowych w ramach projektu "ATrakcyjne Spółki", mają tylko i wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny, a poszczególne analizy są wyłącznie subiektywną opinią autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Stąd Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie lektury treści publikowanych w ramach niniejszego projektu. W inwestowaniu należy korzystać z wielu źródeł i konfrontować je przed podjęciem decyzji.

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

Mintos to klasyczny fintech, który działa jako internetowy rynek pożyczek o globalnym zasięgu. Oferujemy inwestorom detalicznym możliwość inwestowania, w sposób łatwy i przejrzysty, w pożyczki udzielane przez pozabankowe firmy pożyczkowe z całego świata. Misją firmy jest ułatwienie swobodnego i skutecznego przepływu kapitału.

Zobacz więcej

Enea kolejny raz ukazuje siłę, mBank przed kluczowym miejscem
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie