Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

European Money Week 2017 - Kongres Edukacji Finansowej

© Sergey Nivens - Fotolia.com

Na stadionie PGE Narodowym w Warszawie, 28 marca odbędzie się Kongres Edukacji Finansowej, organizowany przez cztery fundacje działające w sektorze finansowym. Wykłady będą prowadzone przez specjalistów branży inwestycyjnej, m.in. Jarosława Dominiaka, Prezesa Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

 

Kongres Edukacji Finansowej organizowany jest przez Warszawski Instytut Bankowości, Fundację GPW, Fundację im. Lesława A. Pagi oraz Fundację Rozwoju Społeczeństwa Wiedzy Think! w ramach European Money Week 2017. Najistotniejszą częścią wydarzenia jest panel "Po pierwsze nie trać, czyli o inwestowaniu na rynku kapitałowym” organizowany przez Fundację im. Lesława A. Pagi wraz z Fundacją GPW i Kołem Naukowym Rynku Kapitałowego Index z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, który rozpocznie się o godzinie 14.

 

Udział w panelu zapowiedzieli: Jarosław Dominiak – Prezes, Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych; Tomasz Jaroszek – Bloger, Doradca.tv; Albert Rokicki – Bloger, Longterm.pl; Bartosz Świdziński – Dyrektor Działu Rozwoju Rynku, GPW oraz Grzegorz Zalewski – Ekspert DM BOŚ.


Specjaliści odpowiedzą na szereg pytań związanych z edukacją finansową, która mogłaby pomóc w zyskownym, ale i świadomym oraz odpowiedzialnym inwestowaniu na rynku kapitałowym.


Celem kongresu jest upowszechnianie edukacji finansowej i ekonomicznej, a także pogłębianie współpracy sektora finansowego z instytucjami publicznymi i organizacjami pozarządowymi zajmującymi się tą tematyką.

 

Kongresowi będzie towarzyszyć Aleja Edukacji Finansowej, w której organizacje zajmujące się edukacją finansową będą prezentowały swoje projekty.

 

Udział w kongresie jest całkowicie bezpłatny
Weź udział!

Zobacz również:

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

Człowiekiem Corporate Governance 2017 została Agnieszka Gontarek – Prezes Zarządu BONDSpot SA, która swoją pracą zawodową przyczyniła się do budowy i rozwoju ładu korporacyjnego w Polsce.

Zobacz więcej

23.11.2017, Czat inwestorski

Czat inwestorski: Omówienie wyników LW Bogdanka S.A. za trzeci kwartał 2017 r.

23.11.2017, Czat inwestorski

Czat inwestorski: Omówienie wyników LW Bogdanka S.A. za trzeci kwartał 2017 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w czacie inwestorskim z Prezesem Zarządu LW Bogdanka SA, Krzysztofem Szlagą. Czat odbędzie się 27 listopada (poniedziałek) o godzinie 12:00. Zapraszamy do zadawania pytań już dziś w opcji off-line.

Zobacz więcej

European Money Week 2017 - Kongres Edukacji Finansowej