Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

European Money Week 2017 - Kongres Edukacji Finansowej

© Sergey Nivens - Fotolia.com

Na stadionie PGE Narodowym w Warszawie, 28 marca odbędzie się Kongres Edukacji Finansowej, organizowany przez cztery fundacje działające w sektorze finansowym. Wykłady będą prowadzone przez specjalistów branży inwestycyjnej, m.in. Jarosława Dominiaka, Prezesa Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

 

Kongres Edukacji Finansowej organizowany jest przez Warszawski Instytut Bankowości, Fundację GPW, Fundację im. Lesława A. Pagi oraz Fundację Rozwoju Społeczeństwa Wiedzy Think! w ramach European Money Week 2017. Najistotniejszą częścią wydarzenia jest panel "Po pierwsze nie trać, czyli o inwestowaniu na rynku kapitałowym” organizowany przez Fundację im. Lesława A. Pagi wraz z Fundacją GPW i Kołem Naukowym Rynku Kapitałowego Index z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, który rozpocznie się o godzinie 14.

 

Udział w panelu zapowiedzieli: Jarosław Dominiak – Prezes, Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych; Tomasz Jaroszek – Bloger, Doradca.tv; Albert Rokicki – Bloger, Longterm.pl; Bartosz Świdziński – Dyrektor Działu Rozwoju Rynku, GPW oraz Grzegorz Zalewski – Ekspert DM BOŚ.


Specjaliści odpowiedzą na szereg pytań związanych z edukacją finansową, która mogłaby pomóc w zyskownym, ale i świadomym oraz odpowiedzialnym inwestowaniu na rynku kapitałowym.


Celem kongresu jest upowszechnianie edukacji finansowej i ekonomicznej, a także pogłębianie współpracy sektora finansowego z instytucjami publicznymi i organizacjami pozarządowymi zajmującymi się tą tematyką.

 

Kongresowi będzie towarzyszyć Aleja Edukacji Finansowej, w której organizacje zajmujące się edukacją finansową będą prezentowały swoje projekty.

 

Udział w kongresie jest całkowicie bezpłatny
Weź udział!

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

Według danych opublikowanych przez Giełdę Papierów Wartościowych udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji na rynku głównym wyniósł w 2017 roku 16% i był wyższy o 3 p.p. niż w 2016 roku.

Zobacz więcej

European Money Week 2017 - Kongres Edukacji Finansowej