Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

European Money Week 2017 - Kongres Edukacji Finansowej

© Sergey Nivens - Fotolia.com

Na stadionie PGE Narodowym w Warszawie, 28 marca odbędzie się Kongres Edukacji Finansowej, organizowany przez cztery fundacje działające w sektorze finansowym. Wykłady będą prowadzone przez specjalistów branży inwestycyjnej, m.in. Jarosława Dominiaka, Prezesa Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

 

Kongres Edukacji Finansowej organizowany jest przez Warszawski Instytut Bankowości, Fundację GPW, Fundację im. Lesława A. Pagi oraz Fundację Rozwoju Społeczeństwa Wiedzy Think! w ramach European Money Week 2017. Najistotniejszą częścią wydarzenia jest panel "Po pierwsze nie trać, czyli o inwestowaniu na rynku kapitałowym” organizowany przez Fundację im. Lesława A. Pagi wraz z Fundacją GPW i Kołem Naukowym Rynku Kapitałowego Index z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, który rozpocznie się o godzinie 14.

 

Udział w panelu zapowiedzieli: Jarosław Dominiak – Prezes, Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych; Tomasz Jaroszek – Bloger, Doradca.tv; Albert Rokicki – Bloger, Longterm.pl; Bartosz Świdziński – Dyrektor Działu Rozwoju Rynku, GPW oraz Grzegorz Zalewski – Ekspert DM BOŚ.


Specjaliści odpowiedzą na szereg pytań związanych z edukacją finansową, która mogłaby pomóc w zyskownym, ale i świadomym oraz odpowiedzialnym inwestowaniu na rynku kapitałowym.


Celem kongresu jest upowszechnianie edukacji finansowej i ekonomicznej, a także pogłębianie współpracy sektora finansowego z instytucjami publicznymi i organizacjami pozarządowymi zajmującymi się tą tematyką.

 

Kongresowi będzie towarzyszyć Aleja Edukacji Finansowej, w której organizacje zajmujące się edukacją finansową będą prezentowały swoje projekty.

 

Udział w kongresie jest całkowicie bezpłatny
Weź udział!

Zobacz również:

11.06.2018, Aktualności

Amibroker praktycznie – szkolenie on-line Pawła Szczepanika i 200 zł zniżki dla członków SII

11.06.2018, Aktualności

Amibroker praktycznie – szkolenie on-line Pawła Szczepanika i 200 zł zniżki dla członków SII

Tylko do piątku, 15 czerwca 2018 r. trwać będą zapisy na szkolenie on-line Amibroker Praktycznie, autorstwa Pawła Szczepanika.

Zobacz więcej

14.06.2018, Newsroom

Sprawdź, jak radzą sobie tegoroczni debiutanci na GPW

14.06.2018, Newsroom

Sprawdź, jak radzą sobie tegoroczni debiutanci na GPW

W czasie niespełna 6 miesięcy tego roku na rynku głównym warszawskiej giełdy zadebiutowały tylko cztery spółki.

Zobacz więcej

European Money Week 2017 - Kongres Edukacji Finansowej
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie