Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

HubStyle utrzymuje wysoką dynamikę przychodów w segmencie odzieży

© sebra - Fotolia.pl

HubStyle osiągnął w lutym około 1 620 tys. zł przychodów, czyli o około 13% więcej niż przed rokiem. Spółka wciąż uzyskuje wysokie dynamiki w segmencie odzieżowym, ciąży e-commerce (Nokaut.pl).

 

Przychody segmentu odzieżowego wyniosły około 857 tys. zł w lutym i były wyższe o około 61% rok do roku. W styczniu dynamika przychodów wyniosła około 69%. Z kolei w segmencie e-commerce przychody wyniosły w lutym około 723 tys. zł i były mniejsze o około 16% wobec poprzedniego roku. Zdecydowanie lepiej pod tym względem wypadł styczeń, kiedy przychody wzrosły o około 21%.

 

Po publikacji raportu kurs akcji HubStyle zwyżkuje o około 9% do godziny 15:30. W szerszej perspektywie od grudnia 2016 roku kurs znajduje się w sekwencji spadkowej. Jej zanegowaniem będzie wybicie powyżej poziomu 2,50 zł, wokół którego obecnie oscyluje cena. Wsparciem pozostaje poziom 2 zł.

 

HubStyle - Analiza techniczna
Źródło: stooq.pl

 

 

Źródło: HubStyle S.A.

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

Mintos to klasyczny fintech, który działa jako internetowy rynek pożyczek o globalnym zasięgu. Oferujemy inwestorom detalicznym możliwość inwestowania, w sposób łatwy i przejrzysty, w pożyczki udzielane przez pozabankowe firmy pożyczkowe z całego świata. Misją firmy jest ułatwienie swobodnego i skutecznego przepływu kapitału.

Zobacz więcej

HubStyle utrzymuje wysoką dynamikę przychodów w segmencie odzieży
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie