Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

CI Games przekłada datę premiery Snipera 3

© jehuty18 - Fotolia.com

Zarząd CI Games w dniu 6 marca 2017 roku podjął decyzję o przesunięciu terminu premiery gry „Sniper Ghost Warrior 3”. Nowy dzień premiery został ustalony na 25 kwietnia 2017 roku.

 

Nowa data premiery Snipera 3 będzie jednolita dla wszystkich obszarów dystrybucji na świecie. Termin został przesunięty o 3 tygodnie względem poprzednio deklarowanej daty. Gra zostanie wydana na platformy PC, Xbox One oraz Playstation 4. To nie pierwszy raz, gdy spółka decyduje się na przesunięcie daty premiery swojej gry. Jak zarząd uzasadnił tym razem swoją decyzję?

 

„Zarząd Spółki podjął decyzję o przesunięciu daty premiery SGW3 na podstawie informacji zwrotnych od graczy testujących wersję beta tej gry. Przesunięcie premiery SGW3 o trzy tygodnie w ocenie Zarządu Spółki pozwoli na zaadresowanie uwag graczy” – napisano w komunikacie bieżącym CI Games.

 

Przypomnijmy, że na początku lutego tego roku gra została udostępniona wybranym użytkownikom do tzw. otwartych beta testów. Opinie użytkowników mają zostać teraz wzięte pod uwagę w udoskonaleniu finalnego produktu.

Spółka dokonuje już po raz trzeci zmiany daty premiery Snipera 3. Początkowo gra miała zadebiutować na rynku pod koniec 2016 roku. W połowie ubiegłego roku podano datę premiery na 27 stycznia 2017 roku, a kilka miesięcy później przełożono ją na 4 kwietnia 2017 roku.

 

Inwestorzy lekko negatywnie zareagowali na nowy komunikat. Akcje Ci Games o godz. 11 tracą około 2%. Technicznie kurs jest obecnie na linii trendu wzrostowego, który trwa od lipca 2015 roku. Oporem pozostaje poziom około 3 zł. Pamiętajmy, że akcje spółki są po splicie 1:10.

 

CI Games - Analiza techniczna
Źródło: Stooq

 

 

Źródło: CI Games S.A.

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

CI Games przekłada datę premiery Snipera 3
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie