Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Bank Pekao odbija się w ważnym miejscu, Apator przed kluczowym poziomem!

Podczas środowej sesji pojawiło się wiele ciekawych sygnałów pośród spółek na warszawskim parkiecie. Warto zwrócić szczególną uwagę na sytuację techniczną dwóch spółek: Banku Pekao oraz Apatora. Na wykresie tej pierwszej pojawił się pozytywny sygnał, który zapowiada zwyżkę kursu, w przypadku drugiej mamy do czynienia z sygnałem, którego kontynuacja będzie kluczowa dla przyszłości notowań. 

 

Specjalny odcinek – Analiza techniczna na żywo 

Wtorek, 07.03, godzina 19:00

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić swoją spółkę do analizy

Zapisz się na spotkanie

 


 

Sygnał pozytywny:

 

         1. Bank Pekao 

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Na wykresie Banku Pekao pojawił się sygnał, który może zapowiadać dalsze wzrosty na tym walorze. Notowania odbiły się od miejsca, które idealnie wpisuje się w wyznaczoną na nowo linię trendu, a następnie ruszyły na północ podczas środowej sesji. Obecnie przed rynkiem rysuje się ważny poziom, jakim jest ostatni szczyt znajdujący się na poziomie 147,4 zł. Po jego pokonaniu byki powinny otworzyć sobie drogę do kolejnego istotnego poziomu, jakim jest szczyt na poziomie 167,5 zł.

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

         2. Apator

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Na wykresie spółki Apator pojawiła się świeca podczas środowej sesji, która doprowadziła notowania pod poziom oporu, ustanowiony przez jeden z poprzednich szczytów. W kolejnych sesjach będzie bardzo istotne jak rynek zachowa się podczas walki z tym poziomem – czy przebije go z sukcesem, czy dojdzie do pojawienia się podaży i spadku ceny. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

 Partnerem technologicznym projektu ATrakcyjne Spółki jest serwis inwestorski ATSkaner.pl

 

 


    

 

 

 

 

-

Analizy papierów wartościowych w ramach projektu "ATrakcyjne Spółki", mają tylko i wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny, a poszczególne analizy są wyłącznie subiektywną opinią autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Stąd Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie lektury treści publikowanych w ramach niniejszego projektu. W inwestowaniu należy korzystać z wielu źródeł i konfrontować je przed podjęciem decyzji.

Zobacz również:

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

Zadaniem nowego podmiotu – Domu Analiz SII – będzie dostarczanie pokrycia analitycznego emitentów, którzy do tej pory nie cieszyli się dużym zainteresowaniem instytucji finansowych.

Zobacz więcej

Bank Pekao odbija się w ważnym miejscu, Apator przed kluczowym poziomem!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie