Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Energa rusza na północ, BZ WBK przebija linię trendu

Po zakończeniu wtorkowej sesji publikujemy wykresy dwóch spółek. Pierwszym walorem jest Energa, która z sukcesem pokonała ostatni szczyt. Co więcej, negatywny sygnał w stronę inwestorów wysyła po drugiej sesji bieżącego tygodnia BZ WBK. 

 

Specjalny odcinek – Analiza techniczna na żywo 

Wtorek, 07.03, godzina 19:00

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić swoją spółkę do analizy

Zapisz się na spotkanie

 


 

Sygnał pozytywny:

 

         1. Energa

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Z pozytywnym sygnałem mamy do czynienia na wykresie Energi. Podczas wtorkowej sesji doszło do przebicia przez poziom oporu, który znajdował się na poziomie 10,74 zł. Dzięki temu byki otworzyły sobie drogę do kolejnych wzrostów. Wyżej nakreślone zielone linie ukazują kolejne miejsca, gdzie może dojść do walki popytu z podażą. Pierwsze z nich, to okolice poziomów 11,60 zł. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

Sygnał negatywny:

 

         2. Bank Zachodni WBK

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Przeciwny, bo negatywny sygnał pojawił się na wykresie Banku Zachodniego WBK. Jest nim przebicie przez linię trendu wzrostowego podczas wtorkowej sesji. Sygnał ten zapowiadać może przynajmniej korektę rzędu ostatnich wzrostów. Należy w tym momencie obserwować notowania tego waloru i oczekiwać na pojawienie się popytu. 

 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

 Partnerem technologicznym projektu ATrakcyjne Spółki jest serwis inwestorski ATSkaner.pl

 

 


    

 

 

 

 

-

Analizy papierów wartościowych w ramach projektu "ATrakcyjne Spółki", mają tylko i wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny, a poszczególne analizy są wyłącznie subiektywną opinią autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Stąd Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie lektury treści publikowanych w ramach niniejszego projektu. W inwestowaniu należy korzystać z wielu źródeł i konfrontować je przed podjęciem decyzji.

Zobacz również:

19.06.2018, Aktualności

Okres próbny w Legimi tylko dla członków SII wydłużony do miesiąca

19.06.2018, Aktualności

Okres próbny w Legimi tylko dla członków SII wydłużony do miesiąca

Dla członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych udało się nam uzyskać wydłużony okres próbny w Legimi.

Zobacz więcej

22.06.2018, Newsroom

6 spółek z NewConnect, których raporty roczne wzbudziły zastrzeżenia audytorów cz. 1

22.06.2018, Newsroom

6 spółek z NewConnect, których raporty roczne wzbudziły zastrzeżenia audytorów cz. 1

Opinia biegłego rewidenta na temat raportu rocznego spółki to jeden z dokumentów, na który warto zwrócić uwagę podczas podejmowania decyzji inwestycyjnych.

Zobacz więcej

Energa rusza na północ, BZ WBK przebija linię trendu
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie