Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Energa rusza na północ, BZ WBK przebija linię trendu

Po zakończeniu wtorkowej sesji publikujemy wykresy dwóch spółek. Pierwszym walorem jest Energa, która z sukcesem pokonała ostatni szczyt. Co więcej, negatywny sygnał w stronę inwestorów wysyła po drugiej sesji bieżącego tygodnia BZ WBK. 

 

Specjalny odcinek – Analiza techniczna na żywo 

Wtorek, 07.03, godzina 19:00

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić swoją spółkę do analizy

Zapisz się na spotkanie

 


 

Sygnał pozytywny:

 

         1. Energa

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Z pozytywnym sygnałem mamy do czynienia na wykresie Energi. Podczas wtorkowej sesji doszło do przebicia przez poziom oporu, który znajdował się na poziomie 10,74 zł. Dzięki temu byki otworzyły sobie drogę do kolejnych wzrostów. Wyżej nakreślone zielone linie ukazują kolejne miejsca, gdzie może dojść do walki popytu z podażą. Pierwsze z nich, to okolice poziomów 11,60 zł. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

Sygnał negatywny:

 

         2. Bank Zachodni WBK

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Przeciwny, bo negatywny sygnał pojawił się na wykresie Banku Zachodniego WBK. Jest nim przebicie przez linię trendu wzrostowego podczas wtorkowej sesji. Sygnał ten zapowiadać może przynajmniej korektę rzędu ostatnich wzrostów. Należy w tym momencie obserwować notowania tego waloru i oczekiwać na pojawienie się popytu. 

 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

 Partnerem technologicznym projektu ATrakcyjne Spółki jest serwis inwestorski ATSkaner.pl

 

 


    

 

 

 

 

-

Analizy papierów wartościowych w ramach projektu "ATrakcyjne Spółki", mają tylko i wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny, a poszczególne analizy są wyłącznie subiektywną opinią autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Stąd Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie lektury treści publikowanych w ramach niniejszego projektu. W inwestowaniu należy korzystać z wielu źródeł i konfrontować je przed podjęciem decyzji.

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

Według danych opublikowanych przez Giełdę Papierów Wartościowych udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji na rynku głównym wyniósł w 2017 roku 16% i był wyższy o 3 p.p. niż w 2016 roku.

Zobacz więcej

Energa rusza na północ, BZ WBK przebija linię trendu