Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

LPP rusza po wynikach, Eurocash budzi się w ostatniej chwili!

W ostatnim odcinku bieżącego tygodnia publikujemy dwa pozytywne sygnały. W przypadku Eurocashu mamy do czynienia z walką o obronę poziomu wsparcia, a na wykresie LPP doszło do przebicia przez poziom oporu. Jednocześnie serdecznie zapraszamy do zapisów na poniedziałkowy webinar. 

 

Specjalny odcinek – Analiza techniczna na żywo 

Poniedziałek, 27.02, godzina 19:00

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić swoją spółkę do analizy

Weź udział

 


 

Sygnały pozytywne:

 

         1. Eurocash

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Lepiej późno, niż wcale - tak możnaby zatytuować wykres spółki Eurocash, gdyż w ostatniej chwili byki uchroniły rynek przed wybiciem dołka z listopada ubiegłego roku, który znajduje się na poziomie 33,80 zł. Miejmy nadzieję, że podczas ostatniej sesji bieżącego tygodnia ten bardzo istotny poziom nie zostanie przebity, a tydzień zamknie się świecą wzrostową. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

         2. LPP

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Z pozytywnym sygnałem mamy do czynienia na wykresie spółki LPP. Proszę zauważyć, iż spółka podczas czwartkowej sesji przebiła się przez poziom 5 500 zł, który w przeszłości często był wsparciem, bądź oporem dla notowań. W takiej sytuacji kolejnych miejsc, w których może ukazać się zwiększona podaż należy dopatrywać się przy poziomach 6 050 zł oraz 6 0 zł. 

 

Udana sesja spółki prawdopodobnie była wywołana ogłoszeniem wyników za IV kw. bieżącego roku, o których pisaliśmy w naszym "Newsroomie".

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

 Partnerem technologicznym projektu ATrakcyjne Spółki jest serwis inwestorski ATSkaner.pl

 

 


    

 

 

 

 

-

Analizy papierów wartościowych w ramach projektu "ATrakcyjne Spółki", mają tylko i wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny, a poszczególne analizy są wyłącznie subiektywną opinią autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Stąd Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie lektury treści publikowanych w ramach niniejszego projektu. W inwestowaniu należy korzystać z wielu źródeł i konfrontować je przed podjęciem decyzji.

Zobacz również:

19.05.2018, Aktualności

Ogłoszenie o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych na dzień 20 czerwca 2018 r.

19.05.2018, Aktualności

Ogłoszenie o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych na dzień 20 czerwca 2018 r.

Zarząd Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, zgodnie z § 28 ust. 2 Statutu Stowarzyszenia, zawiadamia że na podstawie § 26 ust. 1 Statutu, zwołuje na dzień 20 czerwca 2018 r. na godzinę 9:30 Zwyczajne Walne Zebranie, które odbędzie się we Wrocławiu.

Zobacz więcej

17.05.2018, Newsroom

Energa po wynikach za I kw. 2018 roku – podsumowanie czatu inwestorskiego

17.05.2018, Newsroom

Energa po wynikach za I kw. 2018 roku – podsumowanie czatu inwestorskiego

Inwestorzy mieli wczoraj (tj. 16 maja) okazję przepytać Jacka Kościelniaka, Wiceprezesa Zarządu ds. Finansowych Energi. W centrum zainteresowania inwestorów znalazły się wyniki finansowe, inwestycje, głównie w Ostrołękę C, a także wycena giełdowa spółki.

Zobacz więcej

LPP rusza po wynikach, Eurocash budzi się w ostatniej chwili!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie