Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

LPP rusza po wynikach, Eurocash budzi się w ostatniej chwili!

W ostatnim odcinku bieżącego tygodnia publikujemy dwa pozytywne sygnały. W przypadku Eurocashu mamy do czynienia z walką o obronę poziomu wsparcia, a na wykresie LPP doszło do przebicia przez poziom oporu. Jednocześnie serdecznie zapraszamy do zapisów na poniedziałkowy webinar. 

 

Specjalny odcinek – Analiza techniczna na żywo 

Poniedziałek, 27.02, godzina 19:00

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić swoją spółkę do analizy

Weź udział

 


 

Sygnały pozytywne:

 

         1. Eurocash

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Lepiej późno, niż wcale - tak możnaby zatytuować wykres spółki Eurocash, gdyż w ostatniej chwili byki uchroniły rynek przed wybiciem dołka z listopada ubiegłego roku, który znajduje się na poziomie 33,80 zł. Miejmy nadzieję, że podczas ostatniej sesji bieżącego tygodnia ten bardzo istotny poziom nie zostanie przebity, a tydzień zamknie się świecą wzrostową. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

         2. LPP

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Z pozytywnym sygnałem mamy do czynienia na wykresie spółki LPP. Proszę zauważyć, iż spółka podczas czwartkowej sesji przebiła się przez poziom 5 500 zł, który w przeszłości często był wsparciem, bądź oporem dla notowań. W takiej sytuacji kolejnych miejsc, w których może ukazać się zwiększona podaż należy dopatrywać się przy poziomach 6 050 zł oraz 6 0 zł. 

 

Udana sesja spółki prawdopodobnie była wywołana ogłoszeniem wyników za IV kw. bieżącego roku, o których pisaliśmy w naszym "Newsroomie".

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

 Partnerem technologicznym projektu ATrakcyjne Spółki jest serwis inwestorski ATSkaner.pl

 

 


    

 

 

 

 

-

Analizy papierów wartościowych w ramach projektu "ATrakcyjne Spółki", mają tylko i wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny, a poszczególne analizy są wyłącznie subiektywną opinią autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Stąd Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie lektury treści publikowanych w ramach niniejszego projektu. W inwestowaniu należy korzystać z wielu źródeł i konfrontować je przed podjęciem decyzji.

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

Spółka osiągnęła w styczniu 2018 roku przychody na poziomie około 160 mln dolarów, czyli o 73% więcej niż przed rokiem.

Zobacz więcej

LPP rusza po wynikach, Eurocash budzi się w ostatniej chwili!