Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Kluczowa sesja dla przyszłości kursu Orange!

Podczas wtorkowej sesji odnaleźliśmy dwie spółki, których przyszłość będzie decydowała się w najbliższym czasie. W przypadku Banku Zachodniego WBK może dojść do przebicia przez wzrostową linię trendu, a Orange Polska ma ostatni dzwonek, aby uchronić kurs przed spadkami!

 

Specjalny odcinek analizy technicznej na żywo 

Poniedziałek, 27.02, godzina 19:00

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić swoją spółkę do analizy

Weź udział

 


 

 

         1. BZ WBK

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Z niepokojącą sytuacją mamy do czynienia na wykresie Banku Zachodniego WBK. Co prawda, notowania znajdują się zarówno w ujęciu długo-, jak i średnioterminowym w trendzie wzrostowym, jednak czerwona linia, która wyznacza ostatnią linię trendu, może być zagrożona, jeśli na rynku nie pojawią się byki w przeciągu najbliższych kilku sesji. Niebezpieczeństwo nieutrzymania w przyszłości linii wynika z oporu, który rynek napotkał przy poziomie 360 zł oraz negatywnych formacji świecowych, które sygnalizują pojawienie się podaży na rynku. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

         1. Orange Polska

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Z bardzo ważną sesją dla przyszłości notowań mamy do czynienia w przypadku spółki Orange Polska. W dniu dzisiejszym widoczna będzie walka byków z niedźwiedziami przy poziomie wsparcia. Przebicie przez dołek z 24 czerwca 2016 roku (poziom 4,76 zł) będzie negatywnym sygnałem, otwierającym drogę do dalszych spadków. Po ostatniej luce spadkowej zarówno wskaźnik MACD, jak i średnie kroczące wygenerowały sygnały sprzedaży. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

 Partnerem technologicznym projektu ATrakcyjne Spółki jest serwis inwestorski ATSkaner.pl

 

 


    

 

 

 

 

-

Analizy papierów wartościowych w ramach projektu "ATrakcyjne Spółki", mają tylko i wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny, a poszczególne analizy są wyłącznie subiektywną opinią autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Stąd Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie lektury treści publikowanych w ramach niniejszego projektu. W inwestowaniu należy korzystać z wielu źródeł i konfrontować je przed podjęciem decyzji.

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

Spółka osiągnęła w styczniu 2018 roku przychody na poziomie około 160 mln dolarów, czyli o 73% więcej niż przed rokiem.

Zobacz więcej

Kluczowa sesja dla przyszłości kursu Orange!