Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Nakłady na nową grę Jujubee zwróciły się po 4 dniach od premiery

Źródło: jujubee.pl/pl.realpolitiks.html

Pod koniec wczorajszej sesji, to jest 20 lutego 2017 roku, Jujubee poinformowało o wstępnych danych sprzedażowych nowej produkcji „Realpolitiks”. Dane wskazują na to, że kolejne sprzedane egzemplarze gry będą czystym zyskiem dla spółki.

 

Jujubee otrzymało od wydawcy „Realpolitiks” – 1C Company EU, informację o sprzedaży nowej produkcji tylko przez kanał Steam w ilości 10 500 sztuk gry w ciągu czterech dni od premiery. Premiera miała miejsce w miniony czwartek, 16 lutego bieżącego roku. Zgodnie z szacunkami spółki, koszty produkcji gry oraz marketingu powinny się zwrócić przy sprzedaży około 10 000 sztuk gry. Premiera mobilnej wersji gry na platformy iOS i Android nastąpi w I półroczu bieżącego roku.

 

„Realpolitiks” to gra strategiczna czasu rzeczywistego. Rozgrywka koncentruje się na zarządzaniu państwem XXI wieku i na podejmowaniu decyzji strategicznych i politycznych w skali makro. Gra oferuje takie aspekty zarządzania państwem jak polityka wewnętrzna, zarządzanie gospodarką, dyplomacja, konflikty zbrojne, szpiegostwo, misje czy zdarzenia losowe. W następujący sposób grę opisuje producent:

 

„Realpolitiks będzie ambitną i poważną grą strategiczną, która pozwoli graczom zmierzyć się z jasnymi i ciemnymi odcieniami władzy, jak i z wieloma pokusami – będzie można osiągać swoje cele także w sposób cyniczny czy wątpliwy moralnie, tak jak się to dzieje w rzeczywistości. Umiejętności wywierania wpływu, smykałka do dyplomacji czy sprawność w wykorzystywaniu przewagi gospodarczej często pozwolą na osiągnięcie lepszych efektów niż np. angażowanie się w konflikty zbrojne. Tym samym gracz otrzyma pełną swobodę w wymiarze moralnym i etycznym przy podejmowaniu decyzji i to tylko od niego będzie zależeć czy wybierze drogę na skróty, nie bacząc na konsekwencje społeczne swoich czynów.”

 

Duże zainteresowanie akcjami spółki pojawiło się już w piątek, czyli dzień po premierze. Tego dnia pojawiły się na spółce największe obroty od debiutu w 2015 roku, a kurs akcji wyznaczył nowe historyczne maksimum. Spółka pozostaje w trendzie wzrostowym, a najbliższe wsparcie wyznacza przełamany w styczniu bieżącego roku opór na poziomie 20 zł.

 

Jujubee - Analiza techniczna
Źródło: stooq.pl

 

 

Źródło: Jujubee S.A.

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Nakłady na nową grę Jujubee zwróciły się po 4 dniach od premiery
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie