Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Zlecenie kupna Integera nie weszło. Kupiliśmy Vantage Development

© grapestock - Fotolia.com

Niestety nie udało nam się kupić akcji Integera zgodnie z wynikami poprzedniej sondy. Zgodnie z zasadami segmentu głosowanego kupiliśmy akcje dewelopera – Vantage Development po kursie 3,39 zł.


Założenie zwycięskiej propozycji inwestycyjnej wskazały ustawienie zlecenie kupna akcji Integera z limitem 40 zł. Niestety kurs rynkowy nie doszedł do tego poziomu, a najniżej w czasie obowiązywania zlecenia zszedł do poziomu około 41 zł. Zgodnie z zasadami segmentu głosowanego, zakupiliśmy akcje spółki spełniającej kryteria widełek zakupu z kolejnych miejsc z sondy.

 


 

Partner strategiczny

 

DM BOŚ

 


 

Chcesz wygrać książkę o tematyce giełdowej?

Zgłoś propozycję do naszego portfela na forum SII

 


Okazało się, że dopiero ostatnia spółka – Vantage Development spełniła te kryteria. Taka sytuacja wynika z tygodniowego trwania sondy, a następnie kolejnego tygodniowego okresu aktywnego zlecenia na zakup zwycięskich akcji.  Przez dwa tygodnie wiele na rynku może się zmienić i tak właśnie było. Poniżej przedstawiamy podsumowanie założeń kolejnych propozycji vs rynkowe wydarzenia:

 

  1. Integer (27,33% głosów) – propozycja zakupu akcji w przedziale 39,00 zł – 40,00 zł. Po ogłoszeniu sondy ze spółki napłynęła informacja o porozumieniu z obligatariuszami. Rynek dobrze na nią zareagował, co z realizacją

Pełna treść artykułu dostępna po zalogowaniu się i opłaceniu 25 punktów.

Zaloguj się Zarejestruj się

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

23.03.2018, Newsroom

Getback z listem intencyjnym przed decyzją w sprawie emisji akcji

23.03.2018, Newsroom

Getback z listem intencyjnym przed decyzją w sprawie emisji akcji

Zarząd Getback zwrócił się do akcjonariuszy z wnioskiem o podwyższenie kapitału spółki w dwóch transzach.

Zobacz więcej

Zlecenie kupna Integera nie weszło. Kupiliśmy Vantage Development
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie