Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

W sondzie wygrywa Integer. Wystawiamy zlecenie kupna i czekamy

© gitanna - Fotolia.com

W sondzie na luty najwięcej głosów padło na propozycję zakupu akcji Integera. Walka o drugie miejsce toczyła się do ostatniej chwili między 3 spółkami. O ostatecznej klasyfikacji zadecydowały ułamki procent.

 

Integer wygrał z konkretną przewagą i zgromadził 27,33% głosów. Rzutem na taśmę drugie miejsce zajęła propozycja kupna akcji CI Games z 20,64% głosów. Razem na trzecim miejscu sklasyfikowane zostały Amica i Wielton z 20,35% głosów. Możliwość wejścia w akcjonariat Vantage nie cieszyła się dużym poparciem internautów – 11,34% głosów.

 

Wyniki sondy

Amica 20,35%
Integer 27,33%
Wielton 20,35%
Vantage Development 11,34%
CI Games 20,64%

 


 

Partner strategiczny

 

DM BOŚ

 


 

Chcesz wygrać książkę o tematyce giełdowej?

Zgłoś propozycję do naszego portfela na forum SII

 


Przypomnijmy w jaki sposób argumentowaliśmy propozycję zakupu Integera:

 

„O problemach Integera wiedzą już chyba wszyscy, a kurs akcji wiele już zdyskontował. Jednak pomysł rozwoju paczkomatów na świecie wydaje się być nadal trafiony, co niejednokrotnie potwierdziły fundusze chętnie dające finansowanie spółce. Problemem jest jednak pozostawiająca wiele do życzenia rentowność biznesu i wiara w talent menedżerski Rafała Brzoski. Naszą uwagę zwróciła bardzo ciekawa sytuacja na wykresie kursu akcji. Z jednej strony mamy nadal trwające i wyraźne trendy spadkowe, ale ewidentnie wyrysowała się formacja ORGR z przebitą już linią szyi na poziomie 39,5 zł. Wybicie jej skutkowało testem pierwszej linii trendu spadkowego. Od momentu wyznaczeni krótkoterminowej linii trendu wzrostowego widać mocno zwiększony wolumen obrotu. Zatem mamy kilka mocny sygnałów do odwrócenia trendu. Czy do tego dojdzie? Czas pokaże… Przy bardzo silnym, szerokim rynku, szanse na wybicie Integera rosną.”

 

„Zakup akcji w przedziale 39,00 zł – 40,00 zł. Stop loss 37,00 zł. Take profit 46,00 zł.”


Zgodnie z powyższym wystawiliśmy zlecenie kupna akcji Integera po kursie 40 zł z terminem ważności do 10 lutego

Pełna treść artykułu dostępna po zalogowaniu się i opłaceniu 25 punktów.

Zaloguj się Zarejestruj się

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Zobacz również:

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

Człowiekiem Corporate Governance 2017 została Agnieszka Gontarek – Prezes Zarządu BONDSpot SA, która swoją pracą zawodową przyczyniła się do budowy i rozwoju ładu korporacyjnego w Polsce.

Zobacz więcej

23.11.2017, Czat inwestorski

Czat inwestorski: Omówienie wyników LW Bogdanka S.A. za trzeci kwartał 2017 r.

23.11.2017, Czat inwestorski

Czat inwestorski: Omówienie wyników LW Bogdanka S.A. za trzeci kwartał 2017 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w czacie inwestorskim z Prezesem Zarządu LW Bogdanka SA, Krzysztofem Szlagą. Czat odbędzie się 27 listopada (poniedziałek) o godzinie 12:00. Zapraszamy do zadawania pytań już dziś w opcji off-line.

Zobacz więcej

W sondzie wygrywa Integer. Wystawiamy zlecenie kupna i czekamy