Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Vivid Games planuje trzy premiery w I półroczu 2017 roku

© Tomasz Zajda - Fotolia.com

Vivid Games zaktualizowało plan wydawniczy na I półrocze 2017 roku. Spółka planuje premierę trzech nowych produkcji.

 

Najwcześniej, bo na 9 marca bieżącego roku, zaplanowana jest premiera produkcji Highway Getaway, drugiego tytułu w portfolio wydawniczym Vivid Games. W następujący sposób o grze wypowiedział się Jan Chichłowski, Product Manager projektu:

 

„Highway Getaway to wyścigowa gra akcji oparta na sprawdzonej mechanice rozgrywki oraz cechująca się wysokiej jakości grafiką 3D. Monetyzacyjny potencjał tytułu będzie wzmocniony m.in. poprzez możliwość asynchronicznego współzawodnictwa graczy oraz wiele funkcjonalności społecznościowych.”

 

Kolejną premierą będzie gra Real Boxing Manny Pacquiato, która trafi na rynek 20 kwietnia 2017 roku (seria Real Boxing jest najbardziej rozpoznawaną serią wydawaną przez spółkę). Premiera produkcji jest dostosowana do terminarzu walk pięściarza, który dwa dni po premierze gry stoczy walkę o tytuł mistrza świata WBO wagi półśredniej.

 

Natomiast w czerwcu 2017 roku zadebiutuje Metal Fist – najbardziej oczekiwany tytuł ze stajni Vivid Games. Mechanika gry jest połączeniem bijatyki, platformówki z elementami rozgrywki typu MOBA. Spółka identyfikuje wysoki, międzynarodowy potencjał komercyjny projektu, co potwierdzają dotychczasowe prezentacje gry partnerom strategicznym oraz mediom branżowym.

 

„Metal Fist w innowacyjny sposób łączy różne gatunki gier. Aby w pełni wykorzystać komercyjny potencjał potrzebujemy więcej czasu na wprowadzenie wszystkich zaplanowanych funkcjonalności na satysfakcjonującym nas poziomie. Dzięki temu jakość gry wzrośnie, co przełoży się na lepsze parametry monetyzacji. Jesteśmy zdeterminowani do tego, aby pracować nad grą do momentu, w którym to osiągniemy. Premierę wyznaczyliśmy na czerwiec br.” – skomentował Remigiusz Kościelny, prezes Vivid Games.

 

Poza premierami w najbliższych dwóch tygodniach maja pojawić się aktualizacje Road Hopper, wprowadzająca treść związaną z Chińskim Nowym Rokiem oraz amerykańskim „Super Bowl”, a także Real Boxing 2 ROCKY.

 

Na wykresie akcji Vivid Games widać zniżkujący trójkąt. Jego dolne ograniczenie, a zarazem wsparcie, znajduje się na poziomie 4 zł. Linia trendu spadkowego przebiega obecnie na poziomie 200-okresowej średniej kroczącej – okolice 4,65 zł. Kurs jest coraz bliżej wybicia z trójkąta, a jego kierunek będzie silnym sygnałem analizy technicznej.

 

Vivid Games - Analiza techniczna
Źródło: stooq.pl

 

 

Źródło: Vivid Games S.A.

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Vivid Games planuje trzy premiery w I półroczu 2017 roku
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie