Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Dzień Otwarty Pałacu na Wodzie, czyli wszystko o inwestycjach w nieruchomości, 18 marca, Staniszów

Już 18 marca zapraszamy na niezwykły weekend w Pałacu na Wodzie Emotions & Thermal SPA. Wszyscy uczestnicy Dnia Otwartego będą mogli nie tylko lepiej poznać polski rynek condo, ale przede wszystkim przekonać się, jak szczególny klimat oraz nieprzeciętny komfort gwarantuje pałac w Staniszowie.

 

Wszyscy uczestnicy Dnia Otwartego mają zapewniony:

  • Udział w spotkaniu, części merytorycznej
  • Nocleg z soboty na niedzielę wraz z osobą towarzyszącą w 5* apartamencie w Pałacu na Wodzie Emotions & Thermal SPA
  • Udział w sobotnim lunchu oraz kolacji
  • Śniadanie w niedzielę
  • Wybrany zabieg w SPA

 

Ze względu na ekskluzywny charakter spotkania, liczba uczestników jest ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Wszyscy uczestnicy otrzymają potwierdzenie mailowe swojego udziału.

 

Zgłoszenia należy przesłać na adres bromaniewicz@sii.org.pl do dnia 12 marca. Opłat należy dokonać za pomocą przelewu najpóźniej do 13 marca.

Koszt udziału w spotkaniu wynosi 150 zł brutto/os (koszt udziału osoby towarzyszącej 150 zł brutto/os.).

 

Jeśli chcesz przyjechać już dzień wcześniej i nacieszyć oczy widokiem Karkonoszy, możesz to zrobić również na preferencyjnych warunkach. Nocleg z piątku na sobotę kosztuje 150 zł brutto/os. Cena obejmuje także śniadanie w sobotę.

Program dnia otwartego Pałacu na Wodzie

Sobota, 18 marca 2017 r.

 

14:00 – 15:00 Lunch w restauracji Pałacu na Wodzie Emotions & Thermal SPA
15:00 – 16:30 dr Łukasz Gębski – Rynek nieruchomości z gwarantowaną stopą zwrotu w Polsce wczoraj, dzisiaj i jutro
16:30 – 17:30 Spotkanie z Waldemarem Tadajewskim, właścicielem Pałacu na Wodzie Emotions & Thermal SPA. Spotkanie poprowadzi dr Łukasz Gębski
17:30 – 19:00 Zwiedzanie Pałacu na Wodzie Emotions & Thermal SPA
19:00 Kolacja

 

Data i miejsce

Gdzie: Pałac na Wodzie Emotions & Thermal SPA, Staniszów 23, 58-500 Jelenia Góra

Kiedy: 18 marca 2017 r. 

Prowadzący

Łukasz Gębskidr Łukasz Gębski – Znany specjalista z zakresu wyceny nieruchomości. Wielokrotny wykładowca na konferencjach WallStreet i Profesjonalny Inwestor organizowanych przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Ukończył studia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na wydziale Handlu Zagranicznego. W trakcie kariery zawodowej zajmował szereg stanowisk kierowniczych związanych z zarządzaniem inwestycjami kapitałowymi, doradztwem transakcyjnych na rynku kapitałowym oraz zarządzaniem bankiem komercyjnym o profilu detalicznym. Pracę zawodową rozpoczął w firmie doradczej Central Europe Trust Polska. Od roku 1994 rozpoczął pracę w bankowości w Banku Handlowym w Warszawie SA (potem Bank Handlowy w Warszawie SA – member of Citigroup) gdzie do roku 2003 zajmował szereg pozycji managerskich. W roku 2004 dołączył do grupy BNP Paribas – gdzie pracował m.in. jako Członek Zarządu Cetelem Bank SA odpowiedzialny za sprzedaż, promocję i business development. Od 2008 pracownik akademicki oraz doradca ekonomiczny stowarzyszeń oraz zarządów firm z sektora consumer finance. Od wiosny 2015 roku współpracuje z francuską grupą outsourcingową Armatis-lc odpowiadając za koordynację akwizycji w Europie Centralnej oraz integrację biznesu w Polsce. dr Łukasz Gębski jest osobą rozpoznawalną w sektorze finansowym. Od roku 2006 zasiadał we władzach Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Jako Przewodniczący Komitetu KPF zasiadał we władzach Europejskiego Stowarzyszenia Instytucji Finansowych EUROFINAS w Brukseli (2008-2010). 

Pałac na Wodzie

Pałac na Wodzie Emotions & Thermal SPA to zabytkowy obiekt hotelowy zlokalizowany w malowniczej wsi Staniszów, w samym sercu Karkonoszy. Hotel utrzymany w standardzie 5* składa się 7 apartamentów zlokalizowanych w zabytkowym Pałacu oraz 46 nowo wybudowanych apartamentów wyposażonych i wykończonych w najwyższej jakości materiałach.

 

W obiekcie znajduje się luksusowe SPA z systemem ogrzewania na bazie wody geotermalnej. Do dyspozycji gości dostępne są strefa saun, pomieszczenia relaksacyjne, wanny jacuzzi oraz wyjątkowa, trójstrefowa kriokomora. Hotel już w tym roku udostępni kolejne 4 baseny całoroczne ogrzewane wodą termalną, gdzie aż 2 z nich to baseny zewnętrzne, które pozwolą cieszyć się ciepłymi kąpielami w otoczeniu malowniczych, podwieszanych ogrodów. W 2018 roku planowane jest oddanie 68 nowych apartamentów, utrzymanych w najwyższym standardzie oraz dodatkową infrastrukturę, docelowo udostępniając gościom 117 pokoi.

 

Pałac na Wodzie Emotions & Thermal SPA to także sprawdzony i funkcjonalny model biznesowy, pozwalający zarobić nawet 7% rocznie. Wszystko dzięki zakupowi gotowego i w pełni wyposażonego apartamentu, z możliwością pobytu właścicielskiego.

 

 

Przyjedź na WallStreet i odwiedź swoją inwestycję!

Każda osoba, która w ciągu dwóch miesięcy od udziału w Dniu Otwartym Pałacu na Wodzie Emotions & Thermal SPA zdecyduje się na zakup apartamentu, otrzyma bezpłatny udział w tegorocznej Konferencji WallStreet 21 na zasadach Pakietu Gold, z zakwaterowaniem od piątku w pokoju jednoosobowym.

 

Zgłoszenia: bromaniewicz@sii.org.pl

Koszt udziału w spotkaniu wynosi 150 zł brutto/os.

 

Dane do przelewu:

Tytuł przelewu: „Imię Nazwisko, Dzień Otwarty Pałac na Wodzie”

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

ul. Długopolska 22, 50-560 Wrocław

Bank Zachodni WBK, 97 1090 2398 0000 0001 1589 0623

Więcej

Zobacz również:

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

Biblia wykresów świecowych Steve'a Nisona 5 lutego 2018 powróciła na półki księgarni maklerska.pl! Odświeżona, zaktualizowana i w nowej oprawie graficznej, a co najważniejsze – w języku polskim.

Zobacz więcej

20.02.2018, Felietony

Polski rynek obligacji korporacyjnych potrzebuje dużych i znanych brandów

20.02.2018, Felietony

Polski rynek obligacji korporacyjnych potrzebuje dużych i znanych brandów

Inwestycje w obligacje nie powinny stanowić alternatywy dla akcji. Ci inwestorzy, którzy już są obecni na GPW, są wystarczająco doświadczeni, żeby poradzić sobie z prawidłowym wyborem spółek dywidendowych. A ci, którzy spekulują na akcjach lub na kontraktach terminowych już w ogóle nie są grupą docelową dla rynku obligacyjnego. Obligacje powinny być przede wszystkim pokazywane jako realna alternatywa do trzymania pieniędzy w banku na lokacie terminowej lub wręcz na rachunku ROR.

Zobacz więcej

Wspieramy inwestorów

Dzień Otwarty Pałacu na Wodzie, czyli wszystko o inwestycjach w nieruchomości, 18 marca, Staniszów