Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Nowa strona SII

Z wielką przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji nową witrynę internetową Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

 

Na razie jest to prosta, informacyjna strona, nad którą pracujemy. Już teraz przygotowaliśmy dla Państwa niespodziankę i w dziale Analizy znajdą Państwo komentarze Piotra Kuczyńskiego, Piotra Cieślaka, Piotra Murdzka oraz Tomasza Gessnera. Już wkrótce znajdą tu Państwo także opisy działań podejmowanych przez Stowarzyszenie, a także działy poświęcone edukacji. Już niedługo także każdy członek SII będzie mógł dzięki tej stronie zmieniać swoje dane osobowe, zintegrować konto z forum dyskusyjnego z profilem założonym na tej stronie, a także skomentować artykuły.

 

 

 

Zobacz również:

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

Zadaniem nowego podmiotu – Domu Analiz SII – będzie dostarczanie pokrycia analitycznego emitentów, którzy do tej pory nie cieszyli się dużym zainteresowaniem instytucji finansowych.

Zobacz więcej

Logo SII
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie