Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Atrakcyjne promocje z okazji 25 lat Domu Maklerskiego PKO Banku Polskiego

0,17 proc. dla akcji (minimum 5 zł) oraz 5 zł za kontrakt terminowy na indeks może otrzymać każdy nowy oraz obecny ale nieaktywny klient, który w okresie od 12 września do końca 2016 roku dokona transferu akcji notowanych na GPW lub rynku NC do Domu Maklerskiego PKO Banku Polskiego.


Promocja zakłada również możliwość otrzymania zwrotu kosztów za transfer (wykonany do dnia 30 grudnia 2016 r.) nawet do 3000 zł z prowizji wygenerowanej do końca roku 2016.

 

Każdy inwestor, który przed rozpoczęciem promocji nie był klientem Domu Maklerskiego PKO Banku Polskiego zostanie zwolniony z opłat za prowadzenie rachunku inwestycyjnego za lata 2016 i 2017 oraz uzyska preferencyjne prowizje (0,29% minimum 5 PLN na rynku akcji oraz 5 PLN za kontrakt terminowy na indeks) do 30 czerwca 2017 r. nawet jeśli nie przetransferuje swoich instrumentów finansowych z innego biura maklerskiego.

 

Szczegółowy opis promocji został udostępniony na stronie www.pkobp.pl/25latdm


Dom Maklerski PKO Banku Polskiego jest jednym z najstarszych domów maklerskich w Polsce, prowadzi swoją działalność od 1991 roku. Przez 25 lat funkcjonowania wyspecjalizował się w obsłudze maklerskiej klientów instytucjonalnych i indywidualnych.

Potwierdzeniem pozycji Domu Maklerskiego PKO Banku Polskiego jest również wynik ostatniego Ogólnopolskiego Badania Inwestorów na podstawie, którego przygotowany został ranking Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych oraz Bankier.pl (opublikowany w dniu 15.11.2016 r.). W rankingu tym DM PKO Banku Polskiego zajął zaszczytne pierwsze miejsce.
Inwestorzy biorący udział w badaniu przyznali DM PKO Banku Polskiego najwyższe noty w aż sześciu kategoriach (na siedem dostępnych): funkcjonalność platformy informatycznej, jakość obsługi bezpośredniej (w POK-u, przez telefon), profesjonalizm pracowników DM, jakość analiz i rekomendacji, oferta edukacyjna, oraz dostęp do informacji i notowań. Był także jedynym domem maklerskim, który we wszystkich kategoriach zanotował ocenę nie niższą niż 4 punkty (inwestorzy oceniali Domy Maklerskie w skali od 0 do 5).

 

- Zwycięstwo w Ogólnopolskim Badaniu Inwestorów 2016 to ważne wyróżnienie dla Domu Maklerskiego, a także kolejne potwierdzenie słuszności drogi jaką podążamy. Jeszcze w 2010 roku inwestorzy bardzo nisko oceniali poziom naszych usług, zajmowaliśmy wtedy odległą, trzynastą pozycję w zestawieniu. Dziś jesteśmy liderem, a wszystko to w jubileuszowym 25 roku istnienia Domu Maklerskiego. Nie zmienia to jednak faktu, że mamy apetyt na więcej. Mamy solidne podstawy do tego, by skutecznie walczyć o rynek w kolejnych latach – podkreśla Filip Paszke, Dyrektor Domu Maklerskiego PKO Banku Polskiego.

 

Więcej informacji na temat oferty Domu Maklerskiego PKO Banku Polskiego dostępnych jest w Punkach Obsługi Klienta oraz na stronie www.dm.pkobp.pl.

 


Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny oraz nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.


Informacje zawarte w niniejszym materiale nie mogą być traktowane jako propozycja nabycia jakichkolwiek instrumentów finansowych, usługa doradztwa inwestycyjnego, podatkowego lub jako forma świadczenia pomocy prawnej.


DM PKO Banku Polskiego dołożył starań, aby podane informacje były rzetelne oraz oparte na wiarygodnych źródłach, jednak nie może zagwarantować ich dokładności i pełności.


Zawieranie transakcji na instrumentach finansowych może się wiązać z konsekwencjami podatkowymi. W celu uzyskania szczegółowych informacji w zakresie opodatkowania zysków z inwestycji w poszczególne instrumenty finansowe Klient powinien zasięgnąć porady profesjonalnego doradcy podatkowego, radcy prawnego lub innej osoby uprawnionej do udzielania porad w przedmiotowym zakresie.


Transakcje zawierane na instrumentach finansowych nie są zobowiązaniem ani nie są gwarantowane przez DM PKO Banku Polskiego lub PKO Bank Polski S.A. Niezależnie od informacji przekazanych przez DM PKO Banku Polskiego przed zawarciem każdej transakcji Klient jest zobowiązany do określenia i oceny jej ryzyka, potencjalnych korzyści oraz ewentualnych strat, jak również w szczególności charakterystyki, konsekwencji prawnych i księgowych transakcji oraz konsekwencji zmieniających się czynników rynkowych. Powinien również w sposób niezależny ocenić sam lub po konsultacjach ze swoimi doradcami, czy jest w stanie podjąć takie ryzyko.


Transakcje w zakresie poszczególnych instrumentów finansowych mogą nie być odpowiednie dla wszystkich klientów. Przed zawarciem transakcji Klient powinien podjąć kroki w celu zapewnienia pełnego zrozumienia transakcji oraz dokonania niezależnej oceny transakcji w świetle jego własnych celów i uwarunkowań rynkowych, a w szczególności możliwego ryzyka i korzyści wynikających z jej zawarcia.


Ostateczna decyzja dotycząca zawarcia transakcji, horyzontu inwestycyjnego oraz wielkości zaangażowanych środków należy wyłącznie do Klienta.

 

Źródło: Dom Maklerski PKO Banku Polskiego

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

Według danych opublikowanych przez Giełdę Papierów Wartościowych udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji na rynku głównym wyniósł w 2017 roku 16% i był wyższy o 3 p.p. niż w 2016 roku.

Zobacz więcej

Atrakcyjne promocje z okazji 25 lat Domu Maklerskiego PKO Banku Polskiego