Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Widmo spadków nad Budimexem, Ciech przebija poziom wsparcia!

Zapraszamy do zapoznania się z wykresami dwóch spółek, na których wykresach powiało pesymizmem. W obu przypadkach mamy między innymi do czynienia z negatywnymi sygnałami wygenerowanymi przez średnie kroczące. Jednocześnie przypominamy o webinarze, który odbędzie się w dzisiaj o godzinie 14.

 

 Pełny odcinek dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnały negatywne:

 

       1. Budimex

 

Kolejny negatywny sygnał w bieżącym tygodniu spośród spółek na GPW pojawił się na wykresie spółki Budimex. Czerwonym kolorem zaznaczyliśmy w pierwszej kolejności miejsce przecięcia się średnich kroczących, co informuje o możliwości pojawienia się dalszych spadków. Co więcej, kolejnym okręgiem zakreśliliśmy formację spadającej gwiazdy, która narysowana została podczas próby wzrostów w dniu wczorajszym. Oba te sygnały wprowadzają wiele niepewności na rynku, dlatego warto przestawić swoje zlecenie zabezpieczające. W chwili obecnej odpowiednim miejscem do tego wydaje się być poziom 196,99 zł. 

 

  Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 


 Partner projektu

 

Pełna analiza oraz zapisy na czwartkowy webinar wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

Według danych opublikowanych przez Giełdę Papierów Wartościowych udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji na rynku głównym wyniósł w 2017 roku 16% i był wyższy o 3 p.p. niż w 2016 roku.

Zobacz więcej

Widmo spadków nad Budimexem, Ciech przebija poziom wsparcia!