Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Konferencja inwestorska „Demo Day” Climate-KIC

© Sergey Nivens - Fotolia.com
 DARR  Climate-KIC  SII

 

W imieniu Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych serdecznie zapraszamy inwestorów prywatnych i instytucjonalnych, przedstawicieli VC oraz aniołów biznesu do uczestnictwa w otwartej Konferencji Inwestorskiej „Demo Day” organizowanej w ramach projektu Climate-KIC.

Climate-KIC jest europejską inicjatywą, która opracowuje i wdraża przełomowe rozwiązania w zakresie wyzwań związanych z ochroną środowiska i powstrzymywaniem zmian klimatu. Działania wspólnoty wynikają z innowacyjnych i twórczych działań wszystkich partnerów, działających globalnie i lokalnie – w sektorach akademickim, biznesowym i publicznym. Konferencja organizowana w ramach projektu pozwoli na nawiązanie współpracy biznesowej między uczestnikami projektu a inwestorami.

Podczas konferencji zaprezentuje się 10 pomysłów biznesowych z Niemiec oraz Polski, które uczestniczyły w projekcie oraz są zainteresowane pozyskaniem zewnętrznego finansowania swojej działalności:

 

  • Faunder (Niemcy) – branża: systemy grzewcze
  • Nano-Join (Niemcy) – branża: energoelektronika
  • XT.PL (Polska) – branża: fotowoltaika
  • Nanocermag (Polska) – branża: elektronika
  • ASANTE (Polska) – branża: transport rowerowy
  • Ograniamprad.pl (Polska) – branża: licytacja dostaw energii
  • RetroElectro (Polska) – branża: pojazdy elektryczne
  • PrivoLab (Polska) – branża: biopaliwa
  • MagPlanTex (Polska) – branża: ekologiczna uprawa roślin
  • Synchem (Polska) – branża: automotive

 

Termin i miejsce Konferencji:

 

17 listopada 2016 r., godz. 9:30 – Centrum Giełdowe S.A. ul. Książęca 4 Warszawa Sala New Connect poziom „0”.

Udział w konferencji jest bezpłatny.
Konferencja będzie przeprowadzona w języku angielskim.

Warunkiem udziału w Konferencji jest wypełnienie Formularza Zgłoszeniowego, podpisanie oraz odesłanie na adres mailowy: mtyrka@sii.org.pl, najpóźniej do dnia 14 listopada 2016 r.

Celem bliższego poznania pomysłów prezentujących się podczas Konferencji istnieje możliwość uczestnictwa w uroczystych kolacjach w dniach 16 oraz 17 listopada 2016 r. w Restauracji Hotelu Metropol, Warszawa. W przypadku chęci uczestnictwa w kolacji prosimy o wskazanie odpowiedniego terminu a także ilości osób wraz z danymi kontaktowymi. Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Agenda Formularz zgłoszeniowy

Zobacz również:

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

Biblia wykresów świecowych Steve'a Nisona 5 lutego 2018 powróciła na półki księgarni maklerska.pl! Odświeżona, zaktualizowana i w nowej oprawie graficznej, a co najważniejsze – w języku polskim.

Zobacz więcej

21.02.2018, Newsroom

Rekordowy rok Orbisu – spółka osiągnęła 232,4 mln zł zysku netto

21.02.2018, Newsroom

Rekordowy rok Orbisu – spółka osiągnęła 232,4 mln zł zysku netto

W 2017 roku Orbis poprawił wyniki finansowe oraz wskaźniki operacyjne. Przychód na 1 dostępny pokój, tak zwany wskaźnik RevPAR, wyniósł 184,8 zł i był o 9,2% wyższy niż przed rokiem.

Zobacz więcej

Konferencja inwestorska „Demo Day” Climate-KIC