Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Konferencja inwestorska „Demo Day” Climate-KIC

© Sergey Nivens - Fotolia.com
 DARR  Climate-KIC  SII

 

W imieniu Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych serdecznie zapraszamy inwestorów prywatnych i instytucjonalnych, przedstawicieli VC oraz aniołów biznesu do uczestnictwa w otwartej Konferencji Inwestorskiej „Demo Day” organizowanej w ramach projektu Climate-KIC.

Climate-KIC jest europejską inicjatywą, która opracowuje i wdraża przełomowe rozwiązania w zakresie wyzwań związanych z ochroną środowiska i powstrzymywaniem zmian klimatu. Działania wspólnoty wynikają z innowacyjnych i twórczych działań wszystkich partnerów, działających globalnie i lokalnie – w sektorach akademickim, biznesowym i publicznym. Konferencja organizowana w ramach projektu pozwoli na nawiązanie współpracy biznesowej między uczestnikami projektu a inwestorami.

Podczas konferencji zaprezentuje się 10 pomysłów biznesowych z Niemiec oraz Polski, które uczestniczyły w projekcie oraz są zainteresowane pozyskaniem zewnętrznego finansowania swojej działalności:

 

  • Faunder (Niemcy) – branża: systemy grzewcze
  • Nano-Join (Niemcy) – branża: energoelektronika
  • XT.PL (Polska) – branża: fotowoltaika
  • Nanocermag (Polska) – branża: elektronika
  • ASANTE (Polska) – branża: transport rowerowy
  • Ograniamprad.pl (Polska) – branża: licytacja dostaw energii
  • RetroElectro (Polska) – branża: pojazdy elektryczne
  • PrivoLab (Polska) – branża: biopaliwa
  • MagPlanTex (Polska) – branża: ekologiczna uprawa roślin
  • Synchem (Polska) – branża: automotive

 

Termin i miejsce Konferencji:

 

17 listopada 2016 r., godz. 9:30 – Centrum Giełdowe S.A. ul. Książęca 4 Warszawa Sala New Connect poziom „0”.

Udział w konferencji jest bezpłatny.
Konferencja będzie przeprowadzona w języku angielskim.

Warunkiem udziału w Konferencji jest wypełnienie Formularza Zgłoszeniowego, podpisanie oraz odesłanie na adres mailowy: mtyrka@sii.org.pl, najpóźniej do dnia 14 listopada 2016 r.

Celem bliższego poznania pomysłów prezentujących się podczas Konferencji istnieje możliwość uczestnictwa w uroczystych kolacjach w dniach 16 oraz 17 listopada 2016 r. w Restauracji Hotelu Metropol, Warszawa. W przypadku chęci uczestnictwa w kolacji prosimy o wskazanie odpowiedniego terminu a także ilości osób wraz z danymi kontaktowymi. Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Agenda Formularz zgłoszeniowy

Zobacz również:

23.04.2018, Aktualności

Pierwsza rekomendacja Domu Analiz SII jest już dostępna!

23.04.2018, Aktualności

Pierwsza rekomendacja Domu Analiz SII jest już dostępna!

Analitycy Domu Analiz SII wydali dla akcji CDRL rekomendację "kupuj" z 12-miesięczną ceną docelową ustaloną na poziomie 42,62 zł. W momencie wydania rekomendacji giełdowy kurs tych walorów wynosił 32 zł, co oznacza potencjał wzrostu równy 33,2%.

Zobacz więcej

25.04.2018, Newsroom

Rowery miejskie w kolejnych miastach. Nextbike Polska zapowiada ekspansję

25.04.2018, Newsroom

Rowery miejskie w kolejnych miastach. Nextbike Polska zapowiada ekspansję

Firma rozpoczęła również ekspansję zagraniczną. W ubiegłym roku podpisała pierwszy zagraniczny kontrakt z fińskim Turku.

Zobacz więcej

Konferencja inwestorska „Demo Day” Climate-KIC
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie