Chat with us, powered by LiveChat

Dwa kolejne negatywne sygnały na wykresach spółek z warszawskiego parkietu!

Skomentuj artykuł

W ostatnim odcinku bieżącego tygodnia publikujemy dwa kolejne niepokojące sygnały, które pojawiły się na wykresach spółek: Orbis oraz Sanok. Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, iż w kolejnym tygodniu webinar odbędzie się wyjątkowo w środę o godzinie 14. 

 

 Pełny odcinek dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnały negatywne:

 

       1. Orbis

 

Na wykresie spółki Orbis w dniu dzisiejszym pojawił się negatywny sygnał wysłany przez średnie kroczące. Przecięcie średnich spowodowany jest ostatnimi dynamicznymi spadkami, które zniosły prawie 50% wzrostów zapoczątkowanych na początku czerwca bieżącego roku w praktycznie miesiąc. Długoterminowym sygnałem odwrócenia trendu będzie sytuacja, w której średnia z 45 sesji przetnie średnią z sesji 100. 

 

Pod koniec listopada akcjonariusze spółki zdecydują o wyrażeniu zgody na sprzedaż hotelu Mercure Opole za 10,5 mln zł. Decyzja motywowana jest mało satysfakcjonującymi wynikami finansowymi hotelu oraz koniecznością poniesienia sporych nakładów inwestycyjnych, co jest nie zgodne z planami rozwoju inwestycji własnych Orbisu.

 

  Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 


 Partner projektu

 

Pełna analiza oraz zapisy na czwartkowy webinar wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie