Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Dwie spółki z WIG20 zagrożone!

W trakcie trwania środowej sesji publikujemy wykresy spółek, które warto w dniu dzisiejszym obserwować. Na pierwszy plan wysuwa się walor Eurocash, a z równie interesującą sytuacją mamy do czynienia w przypadku Banku Pekao. Jednocześnie zapraszamy do zapisów na jutrzejszy webinar!

 

 Pełny odcinek dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnały negatywne:

 

       1. Eurocash

 

źródło: stooq.pl

Na wykresie spółki Eurocash pojawiła się dzisiaj formacja, która może zapowiadać dalsze spadki, jednak należy ten walor bacznie obserwować, gdyż sytuacja jest dynamiczna. Powyżej zaznaczyliśmy strzałką wybicie z iniside bara, co świadczy o rozpędzającym się ruchu spadkowym. Warto jednak zaznaczyć, iż bardzo istotny jest kształt świecy na zamknięcie dzisiejszej sesji - jeśli będzie to długa świeca spadkowa, to będziemy mieli negatywny wydźwięk, jednak gdy będzie miała duży dolny cień, to może sygnalizować, iż była to jedynie korekta ostatnich wzrostów. 

 

  Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 


 Partner projektu

 

Pełna analiza oraz zapisy na czwartkowy webinar wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

Według danych opublikowanych przez Giełdę Papierów Wartościowych udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji na rynku głównym wyniósł w 2017 roku 16% i był wyższy o 3 p.p. niż w 2016 roku.

Zobacz więcej

Dwie spółki z WIG20 zagrożone!