Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

V CEE Investment Conference

© kantver - Fotolia.com

Najważniejsza konferencja inwestycyjna w Regionie Europy Środkowo-Wschodniej
Hotel InterContinental Warszawa, 18 listopada 2016 r.


Gość specjalny: dr Marc Faber, światowej sławy analityk, inwestor i ekonomista

 

V CEE Investment Conference jest piątą edycją międzynarodowej konferencji inwestycyjnej organizowanej przez stowarzyszenia CFA z krajów Europy Środkowo-Wschodniej i CFA Institute. Konferencja miała do tej pory miejsce w Bukareszcie (2012), Moskwie (2013), Stambule (2014) oraz Kijowie (2015). W 2016 roku CEE Investment Conference po raz pierwszy odbędzie się w Polsce. Konferencja co roku gromadzi ponad 300 czołowych postaci i specjalistów z branży inwestycyjnej, zarządzających funduszami inwestycyjnymi, przedstawicieli międzynarodowych banków inwestycyjnych, ekonomistów, inwestorów i dziennikarzy. Wśród speakerów i panelistów corocznej CEE Investment Conference znajdują się najbardziej doświadczeni i szanowani praktycy i teoretycy rynków kapitałowych i światowej ekonomii, doradcy rządów największych państw świata.

 

Tegoroczna konferencja skupi się wokół następujących zagadnień:

 

  • Omówienie sytuacji gospodarczej, uwarunkowań makroekonomicznych dla rynków w krajach Europy Środkowo-Wschodniej i wpływ polityki na inwestycyjną ocenę państw
  • Jak zarabiać na wojnach walutowych
  • Rekomendacje, wyceny, modelowe portfele
  • Wpływ wyborów prezydenckich w USA na gospodarkę i rynki finansowe w Regionie CEE
  • Czy warto słuchać rynkowych guru? Wystąpienie światowego inwestora Marca Fabera

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony wydarzenia i rejestracji na konferencję: www.ceeconference.com
Organizator zapewnia tłumaczenie symultaniczne podczas konferencji.

 

Wśród Partnerów Instytucjonalnych konferencji chcielibyśmy wyróżnić następujące organizacje: Giełda Papierów Wartościowych, Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych, Izba Zarządzających Funduszami i Aktywami, Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, Izba Domów Maklerskich, Izba Gospodarcza Towarzystw Emerytalnych. Partnerem Strategicznym konferencji jest Fitch Ratings.

 

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

Mintos to klasyczny fintech, który działa jako internetowy rynek pożyczek o globalnym zasięgu. Oferujemy inwestorom detalicznym możliwość inwestowania, w sposób łatwy i przejrzysty, w pożyczki udzielane przez pozabankowe firmy pożyczkowe z całego świata. Misją firmy jest ułatwienie swobodnego i skutecznego przepływu kapitału.

Zobacz więcej

V CEE Investment Conference
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie