Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

V CEE Investment Conference

© kantver - Fotolia.com

Najważniejsza konferencja inwestycyjna w Regionie Europy Środkowo-Wschodniej
Hotel InterContinental Warszawa, 18 listopada 2016 r.


Gość specjalny: dr Marc Faber, światowej sławy analityk, inwestor i ekonomista

 

V CEE Investment Conference jest piątą edycją międzynarodowej konferencji inwestycyjnej organizowanej przez stowarzyszenia CFA z krajów Europy Środkowo-Wschodniej i CFA Institute. Konferencja miała do tej pory miejsce w Bukareszcie (2012), Moskwie (2013), Stambule (2014) oraz Kijowie (2015). W 2016 roku CEE Investment Conference po raz pierwszy odbędzie się w Polsce. Konferencja co roku gromadzi ponad 300 czołowych postaci i specjalistów z branży inwestycyjnej, zarządzających funduszami inwestycyjnymi, przedstawicieli międzynarodowych banków inwestycyjnych, ekonomistów, inwestorów i dziennikarzy. Wśród speakerów i panelistów corocznej CEE Investment Conference znajdują się najbardziej doświadczeni i szanowani praktycy i teoretycy rynków kapitałowych i światowej ekonomii, doradcy rządów największych państw świata.

 

Tegoroczna konferencja skupi się wokół następujących zagadnień:

 

  • Omówienie sytuacji gospodarczej, uwarunkowań makroekonomicznych dla rynków w krajach Europy Środkowo-Wschodniej i wpływ polityki na inwestycyjną ocenę państw
  • Jak zarabiać na wojnach walutowych
  • Rekomendacje, wyceny, modelowe portfele
  • Wpływ wyborów prezydenckich w USA na gospodarkę i rynki finansowe w Regionie CEE
  • Czy warto słuchać rynkowych guru? Wystąpienie światowego inwestora Marca Fabera

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony wydarzenia i rejestracji na konferencję: www.ceeconference.com
Organizator zapewnia tłumaczenie symultaniczne podczas konferencji.

 

Wśród Partnerów Instytucjonalnych konferencji chcielibyśmy wyróżnić następujące organizacje: Giełda Papierów Wartościowych, Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych, Izba Zarządzających Funduszami i Aktywami, Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, Izba Domów Maklerskich, Izba Gospodarcza Towarzystw Emerytalnych. Partnerem Strategicznym konferencji jest Fitch Ratings.

 

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

Według danych opublikowanych przez Giełdę Papierów Wartościowych udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji na rynku głównym wyniósł w 2017 roku 16% i był wyższy o 3 p.p. niż w 2016 roku.

Zobacz więcej

V CEE Investment Conference