Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Bloober Team uzyskał dofinansowanie na nowy projekt w wysokości 5 mln zł

© auipuistock - Fotolia.pl

Producent gier Bloober Team poinformował o otrzymaniu dofinansowania od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju na nowy projekt. Będzie on realizowany w okresie od 1 września 2016 roku do 30 listopada 2017 roku.

 

Umowa dotyczy projektu „|Medium| przełomowa i unikatowa gra storytellingowa oparta o koncepcję symultanicznej rozgrywki na dwóch ekranach”. Kwota dofinansowania wynosi nieco ponad 5 mln zł co stanowi około 60% całkowitych wydatków kwalifikujących się do objęcia wsparciem. Całkowity koszt realizacji projektu wynosi 8,38 mln zł. Środki będą pochodzić z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014 – 2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

 

Kurs akcji spółki znajduje się w silnym trendzie wzrostowym. Od 2014 roku kurs wzrósł z okolic 10 zł do blisko 70 zł obecnie. Po przełamaniu oporu na poziomie 40 zł, a następnie jego przetestowaniu już jako wsparcie, kurs akcji kontynuuje rajd na północ wyznaczając nowe maksima.

 

Bloober Team - Analiza techniczna
Źródło: stooq.pl

 

 

Źródło: Bloober Team S.A.

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Bloober Team uzyskał dofinansowanie na nowy projekt w wysokości 5 mln zł
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie