Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

PKO BP wydłuży korektę, dzisiaj obserwujemy PKP Cargo!

Podczas wtorkowej sesji bieżącego tygodnia publikujemy wykresy dwóch spółek. Pierwszą z nich jest PKP Cargo, na której wykresie może pojawić się ATrakcyjny sygnał kupna po dzisiejszej sesji. Drugim walorem jest PKO BP, który prawdopodobnie wydłuży korektę spadkową podczas najbliższych dni. 

 

 Pełny odcinek dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Warto dzisiaj obserwować:

 

       1. PKP Cargo

 

Bardzo możliwe, że w dniu dzisiejszym pojawi się potencjalny sygnał kupna na wykresie PKP Cargo. Wystarczy, iż rynek na koniec sesji zamknie się w podobnej do obecnej formie, czyli w postaci formacji młota, która zatrzymała się w pobliżu geometrii 50% mierzonej od jednego z poprzednich dołków. Taka sytuacja sygnalizowałaby chęć powrotów w okolice poziomu 44,50 zł. Oczywiście odwrotnym scenariuszem jest zamknięcie się świecy nisko, co będzie sygnałem do dalszych spadków.

 

  Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 


 Partner projektu

 

Pełna analiza oraz zapisy na czwartkowy webinar wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

PKO BP wydłuży korektę, dzisiaj obserwujemy PKP Cargo!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie