Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

30 września startują zawody World Top Investor 2016-2017

WORLD TOP INVESTOR to zawody na międzynarodowym szczeblu w inwestowaniu na rzeczywistym rachunku i na realnych środkach pieniężnych. VII edycja zawodów 2016/17 rusza już 30 września 2016. Zapraszamy!

 

 

Zwycięzca zawodów World Top Investor uzyskuje światowe uznanie w gronie profesjonalistów oraz możliwość rozpoczęcia kariery na stanowisku zarządzającego aktywami w Domu Maklerskim DIF BROKER.

 

Jak do tej pory, Polacy już dwukrotnie zdobyli tytuł Najlepszego Inwestora Świata (World Top Investor). W IV edycji wygrał nasz rodak Paweł Olchawa z imponującym wynikiem 857,06% oraz w edycji 2009/10 także wygrał Polak Mariusz Ganczar, który uzyskał roczny zysk w wysokości 554,56%. Czy w nadchodzącej edycji zawodów, także wygra Polak, to się już niebawem okaże.

 

Jeśli uważasz, że:

 

  • jesteś w stanie pokonać innych inwestorów świata,
  • twoja strategia ma wystarczającą przewagę,
  • jesteś na tyle dobry, aby widzieć swoje imię wśród pierwszej dziesiątki finalistów,
  • i najważniejsze, masz to "coś", aby zostać Najlepszym Inwestorem Świata, World Top Investor.

 

Dołącz jeszcze dziś do zawodów WTI i rozpocznij światową rywalizację!

 

Każdy inwestor, który chciałby wziąć udział w zawodach, musi do 30 września br. otworzyć rachunek w Domu Maklerskim DIF BROKER z kapitałem początkowym min.  2 tys. EUR lub 2 tys.USD. Inwestowanie może być prowadzone na multiplatformie DIF Freedom. Platforma DIF Freedom, daje dostęp do szerokiej gamy instrumentów, takich jak: akcje, kontrakty terminowe, surowce, kontrakty CFD oraz Forex. Każdego miesiąca wymagane jest zawarcie minimalnie 2 transakcji. Zwycięzcą zostaje uczestnik, który dnia 29 września 2017 r. będzie miał najwyższą stopę zwrotu z inwestycji.

 

Patronat Medialny: Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

 

Więcej informacji: www.worldtopinvestor.com

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

30 września startują zawody World Top Investor 2016-2017
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie