Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Dariusz Żuk (Business Link Poland): Zainwestowaliśmy w 107 start-upów

 „Pięć lat temu zaczęliśmy tworzyć sieć business linków, czyli akceleratory, w których start-up może znaleźć swoje miejsce do pracy – od co-worku, poprzez stałe miejsce do pracy, biuro. Najważniejsze jednak są usługi, które oferujemy. Od najprostszych usług jak internet, kawa, herbata, po te zaawansowane jak eventy, spotkania, cały ekosystem łączenia firm wewnątrz oraz pozyskiwania zleceń dla tych firm, współpracujemy bowiem z wieloma korporacjami, które dają zlecenia start-upom. Jest to ekosystem, w którym działa już obecnie 900 start-upów. Mamy takich miejsc 11, a nasz najnowszy akcelerator na Stadionie Narodowym jest największym tego typu miejscem w Europie” – mówił w wywiadzie dla kanału inwestorzy.tv CEO Business Link Poland Dariusz Żuk.

 

W materiale poruszono tematy takie jak:

  • działalność Business Link Poland i usługi oferowane start-upom

  • historia spółki, od rozwoju Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości po fundusze seedowe i business linki

  • skala działania funduszy spółki, opis dofinansowywanych projektów

  • doświadczeni inwestorzy jako potencjalna pomoc w rozwoju start-upu

inwestorzy.tv

 

Inne nagrania kanału inwestorzy.tv

 

 

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

Mintos to klasyczny fintech, który działa jako internetowy rynek pożyczek o globalnym zasięgu. Oferujemy inwestorom detalicznym możliwość inwestowania, w sposób łatwy i przejrzysty, w pożyczki udzielane przez pozabankowe firmy pożyczkowe z całego świata. Misją firmy jest ułatwienie swobodnego i skutecznego przepływu kapitału.

Zobacz więcej

Dariusz Żuk (Business Link Poland): Zainwestowaliśmy w 107 start-upów
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie