Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Radosław Świątkowski (REINO Partners): Naszym priorytetem są polscy inwestorzy

„Jedną ze struktur dywidendowych, które stworzyliśmy jest spółka akcyjna REINO Dywidenda Plus. Jest to podmiot, który powstał po to, aby stać się pierwszą dywidendową spółką giełdową, opierającą działalność na aktywach przynoszących stały dochód. Prospekt jest już złożony, chcielibyśmy aby IPO odbyło się jeszcze w 2016 roku. Będzie to de facto pierwszy polski REIT, ponieważ jeśli uda nam się wprowadzić spółkę na giełdę, będzie ona spełniała wszystkie kryteria polskiego REITu, czyli będzie to podmiot zarejestrowany w Polsce, zebrany w całości wśród polskich inwestorów i inwestujący w najlepsze polskie nieruchomości” – mówił w wywiadzie dla kanału inwestorzy.tv współzałożyciel i partner zarządzający REINO Partners Radosław Świątkowski.

 

W materiale poruszono tematy takie jak:

  • Profil działalności REINO Partners
  • REITy jako atrakcyjna okazja inwestycyjna
  • Pierwszy polski REIT, czyli plany wprowadzenia na giełdę spółki REINO Dywidenda Plus
  • Produkty dywidendowe oferowane obecnie przez spółkę
  • Strategia działania spółki

inwestorzy.tv

 

Inne nagrania kanału inwestorzy.tv

 

 

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Radosław Świątkowski (REINO Partners): Naszym priorytetem są polscy inwestorzy
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie