Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Robert Krasowski (OEX): Polityka dywidendowa zostanie zachowana

„W roku 2015 odnotowaliśmy bardzo duże wzrosty na każdym poziomie. Wynikało to głównie z przejęcia spółek Cursor i Divante w marcu 2015 roku. Jeżeli chodzi o przychody osiągnęliśmy ponad 350 mln zł, jest to wzrost blisko 40%. Jeszcze większe wzrosty rzędu 70-80% osiągnęliśmy na poziomie wyniku operacyjnego i EBITDA, gdzie uzyskaliśmy odpowiednio 18 i 22 mln zł. Udało nam się także w roku 2015 odnotować rekordowy zysk netto, ponad 11 mln zł, dzięki czemu przekroczyliśmy prognozy. (…) Zakładamy, że bieżący rok będzie jeszcze lepszy od poprzedniego” – mówił w wywiadzie dla kanału inwestorzy.tv Dyrektor Finansowy OEX S.A. Robert Krasowski.

 

W materiale poruszono tematy takie jak:

  • wyniki finansowe OEX w pierwszym kwartale 2016 roku
  • sezonowość działalności spółki
  • czynniki ryzyka charakterystyczne dla każdego segmentu działalności
  • wpływ przejętych spółek Cursor i Divante na wyniki OEX
  • kontynuacja polityki dywidendowej

Inwestorzy.tv

 

Inne nagrania kanału inwestorzy.tv

 

 

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

21.03.2018, Newsroom

Neuca zyskała na wartości. Inwestorów przekonał nowy raport

21.03.2018, Newsroom

Neuca zyskała na wartości. Inwestorów przekonał nowy raport

Przebicie ważnego poziomu oporu było również możliwe dzięki informacjom na temat dywidendy, inwestycji oraz planów rozwojowych firmy na 2018 rok.

Zobacz więcej

Robert Krasowski (OEX): Polityka dywidendowa zostanie zachowana
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie