Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Sprzedaliśmy akcje ZE PAK i Torpol, kupiliśmy Auto Partner

© Wrangler - Fotolia.pl

W dniu dzisiejszym zakupiliśmy 600 akcji Auto Partner po kursie 2,94 zł. Spółka ta wygrała głosowanie wśród członków i sympatyków SII w sondzie na miesiąc lipiec.

 

Już dawno nie było tak wyrównanej walki o inwestycję, która trafi do Portfela SII. Autor Partner wygrał dosłownie o włos (27,18%) wyprzedzając Wielton (26,67%). Trzecie miejsce zajął Groclin z 21,03% wszystkich głosów. Najmniej głosów oddano na propozycję gry na spadki na PKO BP, a ta propozycja od momentu ogłoszenia sondy do dzisiaj jest już bardzo blisko określonego poziomu take profit.

 

Wyniki sondy

PKO BP - short 9,23%%
PKN Orlen 15,90%
Groclin 21,03%
Wielton 26,67%
Auto Partner 27,18%

 

 

Przypomnijmy w jaki sposób argumentowaliśmy propozycję inwestycyjną w akcje Auto Partner:

 

„Niedawny debiutant na rynku – dystrybutor części samochodowych. Uwagę zwróciła bardzo wysoka rekomendacja DM BZ WBK. Jej autorzy wydali rekomendację "kupuj" z ceną docelową na poziomie 4,8 zł przy cenie rynkowej poniżej 3 zł. Spółka niedawno opublikowała wybrane dane finansowe za I kw. tego roku.

Pełna treść artykułu dostępna po zalogowaniu się i opłaceniu 25 punktów.

Zaloguj się Zarejestruj się

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

Sprzedaliśmy akcje ZE PAK i Torpol, kupiliśmy Auto Partner
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie