Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Data premiery produkcji „Sniper: Ghost Warrior 3” przesunięta na 27 stycznia 2017 roku

© nnv - Fotolia.com

Dzisiaj przed sesją, to jest 13 czerwca 2016 roku, CI Games podało komunikatem bieżącym informację o dacie premiery flagowej produkcji „Sniper: Ghost Warrior 3”. Została ona ustalona na 27 stycznia 2017 roku.

 

W komunikacie dodano, że premiera będzie jednolita dla wszystkich obszarów dystrybucji na świecie. Wcześniej spółka informowała, że premiera planowana jest jeszcze na 2016 rok. Rynek nerwowo przyjął tę informację, na początku sesji kurs akcji zniżkował nawet o 11,4%. W raporcie bieżącym odniesiono się również do kosztów promocji produkcji, które mają być najwyższe w historii spółki i znacząco przewyższą nakłady poniesione na promocję poprzednich wydanych tytułów.

 

W wywiadzie dla kanału Inwestorzy.tv z końca lutego bieżącego roku prezes CI Games, Marek Tymiński, powiedział, że ówczesne wydatki na SGW3 wyniosły 20 mln zł. Spółka była wtedy bardzo mocno skupiona nad dopracowywaniem gameplay-u i budowaniem kolejnych misji. Poniżej znajduje się materiał wideo z całym nagraniem.

 

 

Pod koniec 2015 roku kurs akcji CI Games przebił kolejną linię trendu spadkowego, zapoczątkowaną jeszcze w 2011 roku. Do marca bieżącego roku kurs akcji testował wspomnianą linię trendu, po czym skutecznie wybił się ponad nią. Aktualnie na wykresie można wyznaczyć kanał boczny 20 zł – 25 zł, z który skutecznie zatrzymuje zapędy zarówno popytu jak i podaży. Trwałe wybicie z kanału wskaże dalszy kierunek ruchu z punktu widzenia klasycznej analizy technicznej.

 

CI Games - Analiza techniczna
Źródło: stooq.pl

 

 

Źródło: CI Games S.A.

Zobacz również:

23.04.2018, Aktualności

Pierwsza rekomendacja Domu Analiz SII jest już dostępna!

23.04.2018, Aktualności

Pierwsza rekomendacja Domu Analiz SII jest już dostępna!

Analitycy Domu Analiz SII wydali dla akcji CDRL rekomendację "kupuj" z 12-miesięczną ceną docelową ustaloną na poziomie 42,62 zł. W momencie wydania rekomendacji giełdowy kurs tych walorów wynosił 32 zł, co oznacza potencjał wzrostu równy 33,2%.

Zobacz więcej

25.04.2018, Newsroom

Rowery miejskie w kolejnych miastach. Nextbike Polska zapowiada ekspansję

25.04.2018, Newsroom

Rowery miejskie w kolejnych miastach. Nextbike Polska zapowiada ekspansję

Firma rozpoczęła również ekspansję zagraniczną. W ubiegłym roku podpisała pierwszy zagraniczny kontrakt z fińskim Turku.

Zobacz więcej

Data premiery produkcji „Sniper: Ghost Warrior 3” przesunięta na 27 stycznia 2017 roku
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie