Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Data premiery produkcji „Sniper: Ghost Warrior 3” przesunięta na 27 stycznia 2017 roku

© nnv - Fotolia.com

Dzisiaj przed sesją, to jest 13 czerwca 2016 roku, CI Games podało komunikatem bieżącym informację o dacie premiery flagowej produkcji „Sniper: Ghost Warrior 3”. Została ona ustalona na 27 stycznia 2017 roku.

 

W komunikacie dodano, że premiera będzie jednolita dla wszystkich obszarów dystrybucji na świecie. Wcześniej spółka informowała, że premiera planowana jest jeszcze na 2016 rok. Rynek nerwowo przyjął tę informację, na początku sesji kurs akcji zniżkował nawet o 11,4%. W raporcie bieżącym odniesiono się również do kosztów promocji produkcji, które mają być najwyższe w historii spółki i znacząco przewyższą nakłady poniesione na promocję poprzednich wydanych tytułów.

 

W wywiadzie dla kanału Inwestorzy.tv z końca lutego bieżącego roku prezes CI Games, Marek Tymiński, powiedział, że ówczesne wydatki na SGW3 wyniosły 20 mln zł. Spółka była wtedy bardzo mocno skupiona nad dopracowywaniem gameplay-u i budowaniem kolejnych misji. Poniżej znajduje się materiał wideo z całym nagraniem.

 

 

Pod koniec 2015 roku kurs akcji CI Games przebił kolejną linię trendu spadkowego, zapoczątkowaną jeszcze w 2011 roku. Do marca bieżącego roku kurs akcji testował wspomnianą linię trendu, po czym skutecznie wybił się ponad nią. Aktualnie na wykresie można wyznaczyć kanał boczny 20 zł – 25 zł, z który skutecznie zatrzymuje zapędy zarówno popytu jak i podaży. Trwałe wybicie z kanału wskaże dalszy kierunek ruchu z punktu widzenia klasycznej analizy technicznej.

 

CI Games - Analiza techniczna
Źródło: stooq.pl

 

 

Źródło: CI Games S.A.

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

Spółka osiągnęła w styczniu 2018 roku przychody na poziomie około 160 mln dolarów, czyli o 73% więcej niż przed rokiem.

Zobacz więcej

Data premiery produkcji „Sniper: Ghost Warrior 3” przesunięta na 27 stycznia 2017 roku