Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Bogdanka oraz Orange na drodze do wybicia nowego dna!

Po wtorkowej sesji na warszawskim parkiecie dostrzegliśmy dwa znaczące sygnały dla akcjonariuszy spółek: Bogdanka oraz Orange Polska. Warto zastanowić się nad zasadnością trzymania długiej pozycji na tych walorach. 

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na czwartkowy webinar (09.06) z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


           

Sygnały negatywne:

 

      1. Bogdanka

 

Na wykresie Bogdanki prawdopodobnie kończy się rysować korekta wzrostowa. Niestety, ale w dniu wczorajszym pojawił się kolejny sygnał potęgujący możliwość zdarzenia się właśnie takiego scenariusza. Po narysowaniu się spadającej gwiazdy formacja ta została potwierdzona świecą spadkową. W tej sytuacji możliwe jest wybicie ostatniego dna w ciągu kilku najbliższych sesji. 

 

W dniu wczorajszym prezes Bogdanki powiedział, iż:  "W całym roku nie spodziewamy się wyniku multiplikowanego razy cztery, ale pomimo trudnej sytuacji rynkowej, na pewno będziemy spółką rentowną".  W I kwartale Bogdanka miała 54,4 mln zł skonsolidowanego zysku netto.

 

  Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

Spółka osiągnęła w styczniu 2018 roku przychody na poziomie około 160 mln dolarów, czyli o 73% więcej niż przed rokiem.

Zobacz więcej

Bogdanka oraz Orange na drodze do wybicia nowego dna!