Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

HubStyle będzie raportowała miesięczną sprzedaż. W maju wzrosła o 95%

© Vladimir Gerasimov - Fotolia.com

Maj jest pierwszym miesiącem, w którym spółka HubStyle (dawniej Nokaut) zaraportowała miesięczną wartość sprzedaży. Zgodnie z raportem bieżącym z dnia 7 czerwca 2016 roku spółka będzie przekazywać raporty co miesiąc.

 

Maj jest pierwszym pełnym porównywalnym miesiącem z uwagi na objęcie kontroli nad Sugarfree Sp. z o.o. i wydzieleniem segmentu sprzedaży odzieży. Przychody netto ze sprzedaży osiągnięte w maju 2016 roku w segmencie odzieży wyniosły około 1,06 mln zł i były wyższe od osiągniętych w maju 2015 roku o około 418%. Do segmentu zalicza się przychody Sugarfree Sp. z o.o. oraz New Fashion Brand Sp. z o.o.

 

Przychody netto w segmencie e-commerce w maju bieżącego roku wyniosły około 728 tys. zł i były wyższe o około 1% rok do roku. Do segmentu zalicza się przychody wygenerowane przez Nokaut.pl Sp. z o.o. Skonsolidowane przychody netto ze sprzedaży osiągnięte przez Grupę Kapitałową HubStyle S.A. wyniosły około 1,8 mln zł i były wyższe o około 93% rok do roku.

 

Zmiany, które zaszły w spółce w ciągu ostatniego roku, skomentował na antenie Inwestorzy.tv Wiktor Dymecki, Dyrektor Finansowy HubStyle S.A.

inwestorzy.tv

 

Od połowy czerwca 2015 roku kurs akcji znajduje się w silnym trendzie wzrostowym. Od dołka z 15 czerwca cena akcji wzrosła o ponad 600%. Jednak spółka wciąż nie odrobiła strat od debiutu w 2012 roku, kiedy za akcje płacono około 12 zł. Zgodnie z klasyczną analizą, na wykresie można dostrzec formację wachlarza, czyli trzech coraz bardziej stromo nachylonych linii trendu. Zgodnie z teorią sygnałem zmiany panującego trendu wzrostowego na spadkowy będzie przełamanie trzeciej linii trendu wzrostowego, która przebiega obecnie w okolicach 2 zł. Dopóki to nie nastąpi, obowiązującym trendem pozostaje wzrostowy.

 

HubStyle - Analiza techniczna
Źródło: stooq.pl

 

 

Źródło: HubStyle S.A.

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

HubStyle będzie raportowała miesięczną sprzedaż. W maju wzrosła o 95%
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie