Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Weź udział w I Forum Inwestycyjnym SII Business Angels

Już teraz możesz zostać 1 z 150 uczestników wydarzenia, które odbędzie się 3 czerwca podczas konferencji WallStreet20 w Hotelu Gołębiewskim**** w Karpaczu. Forum Inwestycyjne rozpocznie się 3 czerwca w piątek o 10:45 i zostało podzielone na 2 części: Demo Day oraz Technologie dla biznesu.

 

DEMO DAY 10:45 - 13:15

Podczas Demo Day swoją ofertę inwestycyjną przedstawi 10 innowacyjnych start-upów. Prezentacje spółek będą miały formę 7 minutowych pitch’ów, po których inwestorzy będą mieli możliwość zaangażowania kapitałowego i kupna udziałów. Sesja zakończy się sesją networkingową po której zapraszamy na obiad.

 

TECHNOLOGIE DLA BIZNESU 14:15 - 16:00

2 sesja będzie skupiona wokół najnowszych technologii oraz rozwiązań dla biznesu. W tej sekcji kolejnych 10 spółek przedstawi swoje rozwiązania w kategoriach: zwiększające sprzedaż, badające jakość obsługi klienta oraz benefity + HR. Również po tym module odbędzie się sesja networkingowa, po której zaprosimy uczestników na wykład gościa konferencji – Prezesa CCC, Dariusza Miłka.

 

NETWORKING

Po każdym z modułów zaplanowaliśmy sesje networkingowe. Wśród zaproszonych gości znaleźli się między innymi aniołowie biznesu największych sieci w kraju, przedstawicieli instytucji: PARP oraz NCBiR, prezesi spółek giełdowych, zarządzający funduszy oraz osoby zaangażowane w budowanie ekosystemu start-up w Polsce.

 

Żeby zostać aniołem biznesu należy przystąpić do jednej z sieci inwestorów prywatnych. Jest to wąska, elitarna grupa inwestorów skupiona najczęściej przy funduszach seed capital, które zajmują się przesiewaniem i rozwojem najciekawszych projektów. Aby zostać przyjętym do sieci aniołów biznesu najczęściej należy zadeklarować wolne środki do inwestycji na poziomie min. 100 000 zł.  Wchodząc do sieci zyskuje się możliwość inwestycji w najciekawsze spółki o ogromnym potencjale zysków, które przedstawiane są małej grupie inwestorów. 

 

Zostało 10 miejsc

 

Weź udział w Forum Inwestycyjnym

Zgłoszenia przyjmowane są mailowo - lnowak@siiba.pl

 

 

 

 

Sieć Aniołów Biznesu SII BA została powołana w maju 2014 roku w odpowiedzi na ogromne zainteresowanie inwestorów prywatnych inwestycjami w młode, innowacyjne spółki zmieniające rynkową rzeczywistość. Wykorzystując 15 lat doświadczenia SII na rynku finansowym oraz sieć zaufanych kontaktów, podjęliśmy współpracę z AdInvest – spółką zarządzającą funduszami wywodzącą się grupy Satus Venture. Aktualnie SII BA zrzesza głównie najbardziej aktywnych inwestorów którzy inwestowali w ramach Sieci Inwestorów Prywatnych SATUS. Inwestorzy Ci jak dotąd zrealizowali wspólnie już kilkadziesiąt projektów. Otwierając nabór do sieci chcemy rozszerzyć tę grupę o najbardziej aktywnych inwestorów zrzeszonych w Stowarzyszeniu Inwestorów Indywidualnych. 

 

 

 

Łukasz Nowak

Zaprasza Łukasz Nowak 

Wiceprezes SII Business Angels, Dyrektor Działu Analiz Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, analityk techniczny i inwestor giełdowy.

 

Łączy świat inwestorów i start - up'ów działając na rzecz rozwoju najbardziej perspektywicznych polskich spółek. Prowadzi cotygodniowe szkolenia online z analizą rynku na żywo. Autor licznych komentarzy i artykułów branżowych. Wykładowca na konferencjach i szkoleniach dla inwestorów indywidualnych. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Prywatnie założyciel Klubu Podróżników Soliści.

Zobacz również:

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

Biblia wykresów świecowych Steve'a Nisona 5 lutego 2018 powróciła na półki księgarni maklerska.pl! Odświeżona, zaktualizowana i w nowej oprawie graficznej, a co najważniejsze – w języku polskim.

Zobacz więcej

19.02.2018, Newsroom

Grupa Master Pharm podwoiła zysk netto w IV kw. 2017 roku

19.02.2018, Newsroom

Grupa Master Pharm podwoiła zysk netto w IV kw. 2017 roku

Zgodnie z opublikowanymi szacunkami wyników grupa osiągnęła w 2017 roku 8,9 mln zł zysku netto. Po przeliczeniu, zysk netto w samym IV kw. wyniósł 5,1 mln zł wobec 2,7 mln zł przed rokiem.

Zobacz więcej

Weź udział w I Forum Inwestycyjnym SII Business Angels