Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Konferencja WallStreet 20 na sportowo – wspieramy fundację Góry Przenosić!

Konferencja WallStreet to nie tylko liczne wykłady i panele dyskusyjne. To także okazja do aktywnego spędzenia kilku wolnych chwil, ale przede wszystkim możliwość wsparcia najbardziej potrzebujących. 

 

Dziesiątki godzin wykładów, intensywnych dyskusji i debat. Do tego przeciągające się wieczorne rozmowy kuluarowe, nierzadko przekładające się na ważne decyzje biznesowe. Chcąc zadbać o dobre samopoczucie uczestników konferencji, zapraszamy wszystkich do udziału w dwóch przedsięwzięciach łączących w sobie aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu i wsparcie akcji charytatywnej. 

 

W tym roku zbieramy pieniądze na fundację:

 

 

Amatorski wyścig kolarski w sobotę rano 

 

W drugi dzień konferencji, w sobotę 4 czerwca o godzinie 7:00 rano (prosimy być wcześniej, nawet o 6:45, o 7:00 startujemy!) zapraszamy wszystkich uczestników konferencji na amatorski wyścig kolarski.

 

Trasa wyścigu jest krótka, aczkolwiek wymagająca. Przejazd przez Karpacz jest umiarkowanie łatwy nawet dla początkujących kolarzy, ale końcówka to słynny podjazd pod Orlinek. Ten podjazd pojawia się regularnie na trasach wielu wyścigów kolarskich, w tym także na trasie wyścigu Tour de Pologne. Meta podjazdu znajduje się na wysokości 814 metrów, średnie nachylenie 5,7%, maksymalne na odcinku 1 km – 8,9%, natomiast na 100 metrach aż 12%! Podjazd pod Orlinek jest trudny, ale satysfakcja na mecie jest za to ogromna!

 

Tak wygląda trasa i profil wyścigu z zeszłego roku. W tym roku będzie podobnie.

 

Aby całemu wydarzeniu nadać profesjonalny charakter zawodowa grupa kolarska CCC Sprandi Polkowice zapewni wszystkim biorącym udział w wyścigu profesjonalny i dopasowany do potrzeb każdego uczestnika strój kolarski, a firma Rowery Izery odpowiedni rower (uwaga, konieczna wcześniejsza rejestracja!).

 

Uczestników wyścigu będzie osobiście wspierał

Dariusz Miłek, Prezes Zarządu CCC SA

 

Nadrzędnym celem wyścigu jest wsparcie finansowe najbardziej potrzebującym. W tym roku zbieramy pieniądze na fundację Góry Przenosić im. Tytusa Chałubińskiego. Za każdego uczestnika wyścigu SII wpłaci na cele charytatywne 20 zł. Jednakże prosimy także Państwa, uczestników wyścigu, o wsparcie finansowe. Przy zapisywaniu się na wyścig, uprzejmie prosimy o zadeklarowanie dowolnej kwoty, którą także przekażemy na cele charytatywne.

 

Pamiętajmy, w tym przypadku nie liczy się tempo i wynik sportowy, a chęć pomocy potrzebującym!

 

Sponsor porannego amatorskiego wyścigu kolarskiego

 

 

Bieg charytatywny w niedzielę rano

W trzeci dzień konferencji, w niedzielę 5 czerwca o 7:00 zapraszamy wszystkich uczestników konferencji na jogging! W programie znajdzie się profesjonalna rozgrzewka (od 6:50) przed biegiem oraz rozciąganie po biegu. Zakładamy, że tempo biegu będzie umiarkowane, umożliwiające jednocześnie swobodną konwersację.

 

Przewidujemy dwa warianty porannego joggingu. Łatwiejszy o długości zaledwie 2 km (1 km zbiegu i powrót do hotelu) i trudniejszy z podbiegiem na Orlinek (5 km).

 

Tak wygląda trasa i profil joggingu (wariant trudniejszy) z zeszłego roku. W tym roku będzie podobnie.

 

Za każdą osobę, która weźmie udział w biegu charytatywnym Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych wpłaci kwotę 20 zł na fundację Góry Przenosić im. Tytusa Chałubińskiego.

 

Sponsorzy porannego biegu charytatywnego

 

 

 

Kto może wziąć udział w porannym joggingu i wyścigu oraz jak się zarejestrować

Wszyscy uczestnicy konferencji WallStreet, którzy w niedzielę będą chcieli pobiegać, a w sobotni poranek wspiąć się na Orlinek na rowerze, proszeni są o zapisanie się w formularzu.


W przypadku zapisu na wydarzenie sobotnie (wyścig rowerowy) prosimy o podanie dwóch, niezwykle istotnych szczegółów:

 

  • deklarowanej kwoty, którą zechcą Państwo wesprzeć charytatywny cel całej akcji 
  • rozmiaru stroju kolarskiego, który zostanie przygotowany dla wszystkich uczestników wyścigu przez firmę CCC

 

Weź udział!

 

Ponieważ liczba osób, które mogą wziąć udział w rowerowej wspinaczce jest ograniczona do 50, to spośród wszystkich zarejestrowanych wytypujemy tę 50-tkę, która, mając na uwadze szczytny cel akcji, zadeklaruje większe kwoty wpłaty.

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

20.03.2018, Newsroom

3 branże o najniższym poziomie wskaźnika P/E

20.03.2018, Newsroom

3 branże o najniższym poziomie wskaźnika P/E

Niska wartość wskaźnika P/E może świadczyć o wysokim poziomie zysków spółek należących do danego sektora przy stosunkowo niskiej wycenie rynkowej ich akcji.

Zobacz więcej

Konferencja WallStreet 20 na sportowo – wspieramy fundację Góry Przenosić!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie