Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

KGHM sygnałem dnia, Apator kończy wzrosty!

W dniu dzisiejszym warto zainteresować się spółką KGHM, na której wykresie pojawił się potencjalny sygnał kupna. W poniższej analizie można odnaleźć również wykres waloru Apator oraz opis jego aktualnej sytuacji technicznej. 

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na czwartkowy webinar (05.05) z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


           

Sygnały pozytywne:

 

             1. KGHM

              Poziom docelowy: 78,13 zł

             Stop loss: 70,37 zł

             Potencjalny zysk: 8%

             Ryzyko: 2,6%

             Zysk/ryzyko: 3:1

 

Po zamknięciu wczorajszej sesji na wykresie spółki KGHM pojawił się potencjalny sygnał kupna. Warto zwrócić uwagę na układ średnich, gdyż średnia 15 sesyjna ponownie zbliżyła się do średniej z 45 sesji, co może zwiastować przecięcie w najbliższych dniach. Aby do tego doszło na wykresie muszą pojawić się wzrosty, które prawdopodobnie zapowiada formacja młota, która zatrzymała się przy geometrii 61.8% mierzonej od ostatniego dołka. Potencjalny zasięg docelowy oceniamy na 78,13 zł, warto również rozważyć ustawienie zlecenia stop loss na poziomie 70,37 zł. 

 

  Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

17.10.2017, Aktualności

SII Poleca: Price Action Day, 21 października 2017 r.

17.10.2017, Aktualności

SII Poleca: Price Action Day, 21 października 2017 r.

Price Action Day to wydarzenie poświęcone metodzie analizy ceny Price Action na rynku walutowym, akcyjnym oraz kontraktów terminowych na indeksy i surowce, które już 21 października zagości w warszawskim hotelu Sofitel Victoria. Czterech ekspertów rynkowych przez cały dzień będzie prezentował inwestorom indywidualnym zagadnienia związane z popularną strategią Price Action bazującą na najpopularniejszych formacjach świecowych.

Zobacz więcej

18.10.2017, Newsroom

Energa zwiększyła w III kw. zysk EBITDA o 13,9% rdr

18.10.2017, Newsroom

Energa zwiększyła w III kw. zysk EBITDA o 13,9% rdr

Spółka opublikowała szacunkowe wyniki uzyskane w III kw. 2017 roku. Zysk EBITDA wyniósł 500 mln zł wobec 439 mln zł przed rokiem, co oznacza wzrost o 13,9%.

Zobacz więcej

KGHM sygnałem dnia, Apator kończy wzrosty!