Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

KGHM sygnałem dnia, Apator kończy wzrosty!

W dniu dzisiejszym warto zainteresować się spółką KGHM, na której wykresie pojawił się potencjalny sygnał kupna. W poniższej analizie można odnaleźć również wykres waloru Apator oraz opis jego aktualnej sytuacji technicznej. 

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na czwartkowy webinar (05.05) z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


           

Sygnały pozytywne:

 

             1. KGHM

              Poziom docelowy: 78,13 zł

             Stop loss: 70,37 zł

             Potencjalny zysk: 8%

             Ryzyko: 2,6%

             Zysk/ryzyko: 3:1

 

Po zamknięciu wczorajszej sesji na wykresie spółki KGHM pojawił się potencjalny sygnał kupna. Warto zwrócić uwagę na układ średnich, gdyż średnia 15 sesyjna ponownie zbliżyła się do średniej z 45 sesji, co może zwiastować przecięcie w najbliższych dniach. Aby do tego doszło na wykresie muszą pojawić się wzrosty, które prawdopodobnie zapowiada formacja młota, która zatrzymała się przy geometrii 61.8% mierzonej od ostatniego dołka. Potencjalny zasięg docelowy oceniamy na 78,13 zł, warto również rozważyć ustawienie zlecenia stop loss na poziomie 70,37 zł. 

 

  Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

KGHM sygnałem dnia, Apator kończy wzrosty!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie