Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

W kolejnym odcinku Pytań do Longterma na kanale Inwestorzy.tv Albert Rokicki odpowiadał na Wasze pytania. Główne wątki poruszone podczas nagrania to między innymi:

 

  • Do swojego Portfela Dywidendowego prowadzonego w ramach akcji Oszczędzaj na emeryturę dokładam po 1000 zł miesięcznie, jakbym miał 200 robiłbym tak samo.
  • Ciekawostka z Prospektu XTB - Pozyskanie klienta kosztuje 900 zł, a przychód z takiego klienta wynosi 700 zł. Czyli da się zarobić na Forexie. XTB deklaruje, że będzie regularnie wypłacać dywidendę, a jak wiadomo dywidenda to jest mój konik!
  • Rozważam do wprowadzenia do mojego Portfela Dywidendowego spółek prywatnych, czyli Budimex i Asseco Poland.
  • Płynność na NewConnect jest fatalna, ale to nie oznacza niczego. Znam mnóstwo spółek (Quercus, 11 bit studios, Medicalalgorythmics) z NewConnect, które teraz są na głównym rynku, które świetnie dały zarobić inwestorom.

 

Jeśli macie własne pytania do Alberta Rokickiego zachęcamy do zadania ich w komentarzu do tego akapitu. Odpowiedzi znajdą się w następnym odcinku „Pytań do Longterma”.

Inwestorzy.tv

 


 

Interesujesz się sprawami gospodarczymi? Chcesz dowiedzieć się, czy czeka nas kolejny kryzys?  Weź udział w 20 edycji konferencji WallStreet!

 

Albert Rokicki będzie gościem tegorocznej edycji konferencji!

Zobacz również:

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

Biblia wykresów świecowych Steve'a Nisona 5 lutego 2018 powróciła na półki księgarni maklerska.pl! Odświeżona, zaktualizowana i w nowej oprawie graficznej, a co najważniejsze – w języku polskim.

Zobacz więcej

16.02.2018, Newsroom

Mercor z wyraźną poprawą wyników po trzech kwartałach

16.02.2018, Newsroom

Mercor z wyraźną poprawą wyników po trzech kwartałach

Skonsolidowane przychody netto ze sprzedaży wzrosły rok do roku o 24,6%, a wynik operacyjny o 45,9%.

Zobacz więcej

Albert „Longterm” Rokicki: Hossa potrwa do 2019 roku