Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

W kolejnym odcinku Pytań do Longterma na kanale Inwestorzy.tv Albert Rokicki odpowiadał na Wasze pytania. Główne wątki poruszone podczas nagrania to między innymi:

 

  • Do swojego Portfela Dywidendowego prowadzonego w ramach akcji Oszczędzaj na emeryturę dokładam po 1000 zł miesięcznie, jakbym miał 200 robiłbym tak samo.
  • Ciekawostka z Prospektu XTB - Pozyskanie klienta kosztuje 900 zł, a przychód z takiego klienta wynosi 700 zł. Czyli da się zarobić na Forexie. XTB deklaruje, że będzie regularnie wypłacać dywidendę, a jak wiadomo dywidenda to jest mój konik!
  • Rozważam do wprowadzenia do mojego Portfela Dywidendowego spółek prywatnych, czyli Budimex i Asseco Poland.
  • Płynność na NewConnect jest fatalna, ale to nie oznacza niczego. Znam mnóstwo spółek (Quercus, 11 bit studios, Medicalalgorythmics) z NewConnect, które teraz są na głównym rynku, które świetnie dały zarobić inwestorom.

 

Jeśli macie własne pytania do Alberta Rokickiego zachęcamy do zadania ich w komentarzu do tego akapitu. Odpowiedzi znajdą się w następnym odcinku „Pytań do Longterma”.

Inwestorzy.tv

 


 

Interesujesz się sprawami gospodarczymi? Chcesz dowiedzieć się, czy czeka nas kolejny kryzys?  Weź udział w 20 edycji konferencji WallStreet!

 

Albert Rokicki będzie gościem tegorocznej edycji konferencji!

Zobacz również:

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

Zadaniem nowego podmiotu – Domu Analiz SII – będzie dostarczanie pokrycia analitycznego emitentów, którzy do tej pory nie cieszyli się dużym zainteresowaniem instytucji finansowych.

Zobacz więcej

Albert „Longterm” Rokicki: Hossa potrwa do 2019 roku
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie