Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

W kolejnym odcinku Pytań do Longterma na kanale Inwestorzy.tv Albert Rokicki odpowiadał na Wasze pytania. Główne wątki poruszone podczas nagrania to między innymi:

 

  • Do swojego Portfela Dywidendowego prowadzonego w ramach akcji Oszczędzaj na emeryturę dokładam po 1000 zł miesięcznie, jakbym miał 200 robiłbym tak samo.
  • Ciekawostka z Prospektu XTB - Pozyskanie klienta kosztuje 900 zł, a przychód z takiego klienta wynosi 700 zł. Czyli da się zarobić na Forexie. XTB deklaruje, że będzie regularnie wypłacać dywidendę, a jak wiadomo dywidenda to jest mój konik!
  • Rozważam do wprowadzenia do mojego Portfela Dywidendowego spółek prywatnych, czyli Budimex i Asseco Poland.
  • Płynność na NewConnect jest fatalna, ale to nie oznacza niczego. Znam mnóstwo spółek (Quercus, 11 bit studios, Medicalalgorythmics) z NewConnect, które teraz są na głównym rynku, które świetnie dały zarobić inwestorom.

 

Jeśli macie własne pytania do Alberta Rokickiego zachęcamy do zadania ich w komentarzu do tego akapitu. Odpowiedzi znajdą się w następnym odcinku „Pytań do Longterma”.

Inwestorzy.tv

 


 

Interesujesz się sprawami gospodarczymi? Chcesz dowiedzieć się, czy czeka nas kolejny kryzys?  Weź udział w 20 edycji konferencji WallStreet!

 

Albert Rokicki będzie gościem tegorocznej edycji konferencji!

Zobacz również:

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

Człowiekiem Corporate Governance 2017 została Agnieszka Gontarek – Prezes Zarządu BONDSpot SA, która swoją pracą zawodową przyczyniła się do budowy i rozwoju ładu korporacyjnego w Polsce.

Zobacz więcej

24.11.2017, Newsroom

Oferta IPO CwMedia S.A. (właściciel serwisu CDA.pl) – piguła informacyjna

24.11.2017, Newsroom

Oferta IPO CwMedia S.A. (właściciel serwisu CDA.pl) – piguła informacyjna

Ruszyły zapisy na akcje właściciela popularnego serwisu internetowego CDA.pl. Inwestorzy indywidualni będą mogli zapisywać się na akcje do 5 grudnia 2017 roku.

Zobacz więcej

Albert „Longterm” Rokicki: Hossa potrwa do 2019 roku