Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Kernel przed atakiem na szczyt, niepewne JSW!

Po drugiej sesji giełdowej w bieżącym tygodniu pojawiło się wiele ciekawych sygnałów płyących z analizy technicznej. Poniżej zamieściliśmy wykresy spółek prawdopodobnie będących w momentach zwrotnych. W przypadku spółki Kernel mamy do czynienia z potencjalnym sygnałem kupna, a z kolei przy walorze JSW warto postawić znak zapytania i postępować z ponadprzeciętną ostrożnością. 

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na czwartkowy webinar (21.04) z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnał pozytywny:

 

             1. Kernel

              Poziom docelowy: 57,96 zł

             Stop loss: 49,87 zł

             Potencjalny zysk: 10,6%

             Ryzyko: 4,7%

             Zysk/ryzyko: 2,25:1

 

Akcje spółki Kernel od końcówki roku 2014 znajdują się w relatywnie dynamicznym trendzie wzrostowym. Od tamtego czasu kurs spółki uległ ponad dwukrotnej podwyżce. Sygnały płynące z bieżącej sytuacji podpowiadają, iż trend ten powinien być w najbliższej przyszłości kontynuowany. W dniu wczorajszym formacja młota, która pojawiła się w prawdopodobnym dołku ostatniej korekty została potwierdzona przez świece wzrostową. Taka sytuacja daje nam większą pewność przy zajęciu pozycji, jednak oddala nieco zlecenie zabezpieczające. Poziom docelowy na tę chwilę można ocenić na 57,96 zł, a poziom stop lossa na 49,87 zł. 

 

W ostatnich dniach przedstawiciele spółki poinformowali, iż Kernel Holding sprzedał dwa zakłady przetwórstwa nasion w Rosji za 800 mln RUB.

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

Człowiekiem Corporate Governance 2017 została Agnieszka Gontarek – Prezes Zarządu BONDSpot SA, która swoją pracą zawodową przyczyniła się do budowy i rozwoju ładu korporacyjnego w Polsce.

Zobacz więcej

17.11.2017, Newsroom

Grupa Azoty osiągnęła w III kw. historyczny zysk EBITDA na poziomie 255 mln zł

17.11.2017, Newsroom

Grupa Azoty osiągnęła w III kw. historyczny zysk EBITDA na poziomie 255 mln zł

Spółka pochwaliła się poprawą wyników finansowych w III kw. 2017 roku. Na poziomie zysku EBITDA wszystkie segmenty działalności wykazały dodatnią kontrybucję.

Zobacz więcej

Kernel przed atakiem na szczyt, niepewne JSW!