Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Kernel przed atakiem na szczyt, niepewne JSW!

Po drugiej sesji giełdowej w bieżącym tygodniu pojawiło się wiele ciekawych sygnałów płyących z analizy technicznej. Poniżej zamieściliśmy wykresy spółek prawdopodobnie będących w momentach zwrotnych. W przypadku spółki Kernel mamy do czynienia z potencjalnym sygnałem kupna, a z kolei przy walorze JSW warto postawić znak zapytania i postępować z ponadprzeciętną ostrożnością. 

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na czwartkowy webinar (21.04) z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnał pozytywny:

 

             1. Kernel

              Poziom docelowy: 57,96 zł

             Stop loss: 49,87 zł

             Potencjalny zysk: 10,6%

             Ryzyko: 4,7%

             Zysk/ryzyko: 2,25:1

 

Akcje spółki Kernel od końcówki roku 2014 znajdują się w relatywnie dynamicznym trendzie wzrostowym. Od tamtego czasu kurs spółki uległ ponad dwukrotnej podwyżce. Sygnały płynące z bieżącej sytuacji podpowiadają, iż trend ten powinien być w najbliższej przyszłości kontynuowany. W dniu wczorajszym formacja młota, która pojawiła się w prawdopodobnym dołku ostatniej korekty została potwierdzona przez świece wzrostową. Taka sytuacja daje nam większą pewność przy zajęciu pozycji, jednak oddala nieco zlecenie zabezpieczające. Poziom docelowy na tę chwilę można ocenić na 57,96 zł, a poziom stop lossa na 49,87 zł. 

 

W ostatnich dniach przedstawiciele spółki poinformowali, iż Kernel Holding sprzedał dwa zakłady przetwórstwa nasion w Rosji za 800 mln RUB.

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

23.03.2018, Newsroom

Getback z listem intencyjnym przed decyzją w sprawie emisji akcji

23.03.2018, Newsroom

Getback z listem intencyjnym przed decyzją w sprawie emisji akcji

Zarząd Getback zwrócił się do akcjonariuszy z wnioskiem o podwyższenie kapitału spółki w dwóch transzach.

Zobacz więcej

Kernel przed atakiem na szczyt, niepewne JSW!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie