Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Przestawiamy stop lossa na Arctic Paper, przestrzegamy przed Forte!

Po zamknięciu środowej sesji dostrzegliśmy na wykresie spółki Forte kolejny negatywny sygnał w bieżącym tygodniu. Druga część dzisiejszego odcinka adresowana jest do posiadaczy akcji spółki Arctic Paper, której sytuację techniczną obserwowaliśmy od momentu pojawienia się potencjalnego sygnału kupna. 

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy webinar (04.04) z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnały negatywne:

 

             1. Forte

 

Kontynuacja ostatnich wzrostów spółki Forte została w dniu wczorajszym zagorożona. Wszystko za sprawą formacji spadającej gwiazdy, która pojawiła się podczas podejścia pod poziom oporu znajdujący się na poziomie 58 zł. W takiej sytuacji możliwa jest przynajmniej korekta niższego rzędu oraz kolejna próba przebicia tego istotnego dla notowań poziomu. 

 

W raporcie opublikowanym w połowie marca spółka ponformowała, iż Fabryki Mebli Forte odnotowały 84,41 mln zł skonsolidowanego zysku netto  w 2015 r. wobec 75,17 mln zł zysku rok wcześniej. Zysk operacyjny wyniósł 98,16 mln zł wobec 93,6 mln zł, a skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 954,28 mln zł w 2015 r. wobec 822,41 mln zł rok wcześniej.

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

Mintos to klasyczny fintech, który działa jako internetowy rynek pożyczek o globalnym zasięgu. Oferujemy inwestorom detalicznym możliwość inwestowania, w sposób łatwy i przejrzysty, w pożyczki udzielane przez pozabankowe firmy pożyczkowe z całego świata. Misją firmy jest ułatwienie swobodnego i skutecznego przepływu kapitału.

Zobacz więcej

Przestawiamy stop lossa na Arctic Paper, przestrzegamy przed Forte!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie