Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Prowadzenie biznesu wymaga przedsiębiorczości, informacji i pasji

„Dla każdej z omawianych spółek można określić różne czynniki sukcesu. Dla Cinkciarz.pl była to sytuacja związana z kredytami hipotecznymi w Polsce i sytuacja na rynku finansowym. Jeśli chodzi o CD Projekt jest to pasja i zaangażowanie i tworzenie wszystkiego z dużym rozmachem. W przypadku CCC czynnikiem sukcesu jest na pewno bardzo wyraźny duch przedsiębiorczości od samego początku istnienia firmy” – wymieniał Dyrektor Rozwoju Biznesu wywiadowni gospodarczej CRIBIS.pl, Dominik Lewandowski.

 

Rozmawialiśmy o największych sukcesach i porażkach spółek w 2015 roku. Gość Rafała Irzyńskiego, Dominik Lewandowski wskazał na Cinkciarz.pl, CD Projekt i CCC mówiąc o spektakularnych sukcesach. Z kolei wskazując na porażki wymienił inwestycję w port lotniczy w Radomiu, Czerwoną Torebkę i Merlin.pl, a także producenta odzieży i bielizny Atlantic.

Inwestorzy.tv


Poprzednie odcinki programu Gość Rafała Irzyńskiego

 

Piotr Urbańczyk - Kredyt Inkaso S.A.   Sebastian Buczek - Quercus TFI S.A. 
 

Zobacz również:

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

Zadaniem nowego podmiotu – Domu Analiz SII – będzie dostarczanie pokrycia analitycznego emitentów, którzy do tej pory nie cieszyli się dużym zainteresowaniem instytucji finansowych.

Zobacz więcej

Prowadzenie biznesu wymaga przedsiębiorczości, informacji i pasji
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie