Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Mało ryzykowny sygnał kupna oraz słabość dwóch zyskujących ostatnio spółek!

W dzisiejszym odcinku "ATrakcyjnych Spółek" publikujemy wykresy trzech walorów. Jednym z nich jest Neuca, której przyszłość powinna rysować się w zielonych barwach. Kolejne dwie spółki: PZ Cormay  oraz Mostostal Zabrze niestety wysyłają sygnały słabości, które mogą doprowadzić do spadków. 

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy webinar (04.04) z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnał pozytywny:

 

             1. Neuca

              Poziom docelowy: 350,36 zł

             Stop loss: 303,45 zł

             Potencjalny zysk: 13%

             Ryzyko: 2%

             Zysk/ryzyko: 6,5:1

 

W ujęciu długoterminowym akcje spółki Neuca znajdują się w trendzie wzrostowym. W ostatnich miesiącach na wykresie miały miejsce spadki, które mogą wpisywać się w ruch jako korekta. W obecnej sytuacji, po pojawieniu się (w potencjalnym dołku spadków) formacji objęcia hossy możliwe jest przynajmniej chwilowe odbicie ceny ku górze. Sytuacja obarczona jest bardzo małym ryzykiem, gdyż wynosi ono tylko 2%, co przy pokaźnym potencjale wzrostowym daje nam wskaźnik zysk/ryzyko na poziomie - 6,5:1. 

 

W połowie marca przedstawiciele zarządu poinformowali, iż Neuca zamierza kontynuować proces przejęć przychodni lekarskich i zakłada, że przeznaczy na ten cel kwotę ok. 30 mln zł w tym roku. Zarząd ocenia, że rozwój nowych linii biznesowych będzie kontrybuował pozytywnie do tegorocznego zysku netto, który spółka prognozuje na poziomie 110 mln zł.

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

Według danych opublikowanych przez Giełdę Papierów Wartościowych udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji na rynku głównym wyniósł w 2017 roku 16% i był wyższy o 3 p.p. niż w 2016 roku.

Zobacz więcej

Mało ryzykowny sygnał kupna oraz słabość dwóch zyskujących ostatnio spółek!