Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Dwie Rady Nadzorcze, a teraz dwóch prezesów w Kredyt Inkaso? Piotr Urbańczyk, członek Rady Nadzorczej spółki, był kolejnym gościem Rafała Irzyńskiego.

 

„W mojej opinii i zgodnie z opiniami prawnymi, które posiadam, Pan Ireneusz Hadaj skutecznie złożył rezygnację (z pełnienia funkcji Przewodniczącego Rady Nadzorczej Kredyt Inkaso - red.), w związku z czym nie mógł zwołać kolejnej rady nadzorczej” – Piotr Urbańczyk odniósł się do dwóch posiedzeń rad nadzorczych w Kredyt Inkaso, które miały miejsce 3 marca 2016 roku.

 

W rozmowie zostały poruszone tematy takie jak:

  • powierzenie obowiązków pełnienia Prezesa Zarządu Panu Piotrowi Urbańczykowi
  • szczegółowa historia zaistniałej w Kredyt Inkaso sytuacji
  • propozycje wyprowadzenia spółki z patowej sytuacji

Inwestorzy.tv


Poprzednie relacje ze sporu pomiędzy Kredyt Inkaso i Best

 

 

 

 

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Dwóch prezesów w Kredyt Inkaso?
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie