Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Słaby KGHM, mało ryzykowny sygnał na wykresie Eurocash!

W dzisiejszym odcinku publikujemy analizę sytuacji dwóch spółek. Na wykresie waloru Eurocash pojawił się mało ryzykowny, potencjalny sygnał kupna. Odmienny nastrój rynku widoczny jest na wykresie KGHM, gdzie pojawiła się podaż. 

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na wtorkowy webinar (29.03) z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnał pozytywny:

 

             1. Eurocash

              Poziom docelowy: 56,70 zł

             Stop loss: 52,61 zł

             Potencjalny zysk: 6,3%

             Ryzyko: 1,2%

             Zysk/ryzyko: 5,25:1

 

Akcje spółki Eurocash znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym. W dniu wczorajszym na wykresie pojawił się potencjalny sygnał kupna, gdyż doszło do przecięcia średnich, tej z 45 sesji z tą z sesji 15. Co więcej, na wykresie pojawiła się również formacja młota. W tej sytuacji możliwe jest wejście obarczone bardzo małym ryzykiem wynoszącym tylko 1,2%. 

 

W projektach uchwał na ZWZ spółka poinformowała, iż akcjonariusze Eurocash zdecydują na walnym zgromadzeniu zwołanym na 19 kwietnia o wypłacie dywidendy z zysku za 2015 r. w wysokości 1 zł na akcję.

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

23.04.2018, Aktualności

Pierwsza rekomendacja Domu Analiz SII jest już dostępna!

23.04.2018, Aktualności

Pierwsza rekomendacja Domu Analiz SII jest już dostępna!

Analitycy Domu Analiz SII wydali dla akcji CDRL rekomendację "kupuj" z 12-miesięczną ceną docelową ustaloną na poziomie 42,62 zł. W momencie wydania rekomendacji giełdowy kurs tych walorów wynosił 32 zł, co oznacza potencjał wzrostu równy 33,2%.

Zobacz więcej

25.04.2018, Newsroom

Wyniki spółek wydobywczych za 2017 rok. Ceny surowców ratują zyski

25.04.2018, Newsroom

Wyniki spółek wydobywczych za 2017 rok. Ceny surowców ratują zyski

Największym beneficjentem ubiegłorocznych wzrostów cen węgla była JSW. Wzrostem zysków mogą się jednak pochwalić również inne spółki wydobywcze.

Zobacz więcej

Słaby KGHM, mało ryzykowny sygnał na wykresie Eurocash!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie