Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Weź udział w WallStreet 20 i wygraj prenumeratę miesięcznika Harvard Business Review

Wszystkie osoby, które zapiszą się na konferencję WallStreet 20 w ciągu najbliższych dwóch tygodni, mają szansę wygrać prenumeratę miesięcznika Harvard Business Review Polska. Wystarczy zapisać się na konferencję i odpowiedzieć na jedno proste, ale niezwykle istotne pytanie. Promocja rozpoczyna się 24 marca i potrwa do 7 kwietnia.


Harvard Business Review to jeden z najbardziej prestiżowych magazynów biznesowych, od lat podejmujący zagadnienia kluczowe dla rynku, jak i polskich przedsiębiorców. Mając na uwadze tematykę tegorocznej konferencji, jak również zainteresowania jej uczestników, SII wraz z HBRP przygotowało specjalny konkurs.

 

Aby wziąć udział w konkursie należy:

 

  • dokonać rejestracji uczestnictwa w Konferencji WallStreet 20 
  • zgłosić udział w Konkursie przesyłając na adres biuro@sii.org.pl wiadomość zawierającą dane osobowe uczestnika konkursu (imię, nazwisko, adres zamieszkania lub pobytu, adres e-mail) oraz e informację o rodzaju wykupionego przez uczestnika konkursu  pakietu na udział w Konferencji WallStreet20.
  • odpowiedzieć szczegółowo na pytanie wraz z uzasadnieniem: Jakie działania powinny podjąć odpowiednie instytucje decydujące o kształcie i funkcjonowaniu rynku kapitałowego w Polsce, aby zachęcić inwestorów indywidualnych to aktywniejszego na nim funkcjonowania? Wymagane jest kilkuzdaniowe uzasadnienie.

 

Kapituła konkursu wybierze trzy najbardziej interesujące, merytoryczne i konstruktywne odpowiedzi, których autorzy otrzymają prenumeratę magazynu Harvard Business Review Polska, który obejmuje dostęp elektroniczny oraz 10 numerów papierowych.

 

To jednak nie koniec atrakcji. Wszystkie osoby, które wezmą udział w konkursie mają możliwość otrzymania 100 zł rabatu. Wystarczy w procesie rejestrowania się na konferencje wpisać przesłany przez nas kod. Zniżkę oczywiście otrzymają wyłącznie osoby, które odpowiedzą także na konkursowe pytanie, a odpowiedź będzie spełniała wymogi regulaminowe.


Zapraszamy do udziału w konferencji!

 

Zapisz się

 Regulamin konkursu 

 

 

ORGANIZATOR

 

SII

 

 

FUNDATOR NAGRÓD

 

Harvard Business Review Polska

Zobacz również:

11.01.2018, Aktualności

Winter Capital Market Games 2018 – 9-11 marca w Czarnej Górze!

11.01.2018, Aktualności

Winter Capital Market Games 2018 – 9-11 marca w Czarnej Górze!

IV edycja Zimowych Igrzysk Rynku Kapitałowego odbędzie się w dniach 9-11 marca 2018 r. na terenie jednej z najnowocześniejszych stacji narciarskich w Czarnej Górze w Kotlinie Kłodzkiej.

Zobacz więcej

16.01.2018, Ze spółek

Trwają zapisy w wezwaniu na akcje Robyg. Co inwestor powinien zrobić, by się zapisać?

16.01.2018, Ze spółek

Trwają zapisy w wezwaniu na akcje Robyg. Co inwestor powinien zrobić, by się zapisać?

W dniu 1 grudnia 2017 r. Bricks Acquisitions Limited, podmiot pośrednio należący do Goldman Sachs Group, ogłosił wezwanie na wszystkie akcje Robyg SA („Robyg”), jednego z czołowych deweloperów mieszkaniowych w Polsce.

Zobacz więcej

Weź udział w WallStreet 20 i wygraj prenumeratę miesięcznika Harvard Business Review