Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Weź udział w WallStreet 20 i wygraj prenumeratę miesięcznika Harvard Business Review

Wszystkie osoby, które zapiszą się na konferencję WallStreet 20 w ciągu najbliższych dwóch tygodni, mają szansę wygrać prenumeratę miesięcznika Harvard Business Review Polska. Wystarczy zapisać się na konferencję i odpowiedzieć na jedno proste, ale niezwykle istotne pytanie. Promocja rozpoczyna się 24 marca i potrwa do 7 kwietnia.


Harvard Business Review to jeden z najbardziej prestiżowych magazynów biznesowych, od lat podejmujący zagadnienia kluczowe dla rynku, jak i polskich przedsiębiorców. Mając na uwadze tematykę tegorocznej konferencji, jak również zainteresowania jej uczestników, SII wraz z HBRP przygotowało specjalny konkurs.

 

Aby wziąć udział w konkursie należy:

 

  • dokonać rejestracji uczestnictwa w Konferencji WallStreet 20 
  • zgłosić udział w Konkursie przesyłając na adres biuro@sii.org.pl wiadomość zawierającą dane osobowe uczestnika konkursu (imię, nazwisko, adres zamieszkania lub pobytu, adres e-mail) oraz e informację o rodzaju wykupionego przez uczestnika konkursu  pakietu na udział w Konferencji WallStreet20.
  • odpowiedzieć szczegółowo na pytanie wraz z uzasadnieniem: Jakie działania powinny podjąć odpowiednie instytucje decydujące o kształcie i funkcjonowaniu rynku kapitałowego w Polsce, aby zachęcić inwestorów indywidualnych to aktywniejszego na nim funkcjonowania? Wymagane jest kilkuzdaniowe uzasadnienie.

 

Kapituła konkursu wybierze trzy najbardziej interesujące, merytoryczne i konstruktywne odpowiedzi, których autorzy otrzymają prenumeratę magazynu Harvard Business Review Polska, który obejmuje dostęp elektroniczny oraz 10 numerów papierowych.

 

To jednak nie koniec atrakcji. Wszystkie osoby, które wezmą udział w konkursie mają możliwość otrzymania 100 zł rabatu. Wystarczy w procesie rejestrowania się na konferencje wpisać przesłany przez nas kod. Zniżkę oczywiście otrzymają wyłącznie osoby, które odpowiedzą także na konkursowe pytanie, a odpowiedź będzie spełniała wymogi regulaminowe.


Zapraszamy do udziału w konferencji!

 

Zapisz się

 



Regulamin konkursu 

 

 

ORGANIZATOR

 

SII

 

 

FUNDATOR NAGRÓD

 

Harvard Business Review Polska

Zobacz również:

11.06.2018, Aktualności

Amibroker praktycznie – szkolenie on-line Pawła Szczepanika i 200 zł zniżki dla członków SII

11.06.2018, Aktualności

Amibroker praktycznie – szkolenie on-line Pawła Szczepanika i 200 zł zniżki dla członków SII

Tylko do piątku, 15 czerwca 2018 r. trwać będą zapisy na szkolenie on-line Amibroker Praktycznie, autorstwa Pawła Szczepanika.

Zobacz więcej

14.06.2018, Newsroom

Sprawdź, jak radzą sobie tegoroczni debiutanci na GPW

14.06.2018, Newsroom

Sprawdź, jak radzą sobie tegoroczni debiutanci na GPW

W czasie niespełna 6 miesięcy tego roku na rynku głównym warszawskiej giełdy zadebiutowały tylko cztery spółki.

Zobacz więcej

Weź udział w WallStreet 20 i wygraj prenumeratę miesięcznika Harvard Business Review
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie