Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

CCC oraz Boryszew spadającymi gwiazdami środowej sesji!

Po zamknięciu środowej sesji dostrzegliśmy dwa niepokojące sygnały na wykresach spółek: CCC oraz Boryszew. Pojawiły się one przy ważnych poziomach oporu, co może zwiastować nadchodzącą korektę. Zapraszamy jednocześnie do zapisów na poniedziałkową analizę techniczną live.

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na wtorkowy webinar (22.03) z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnał negatywny:

 

      1. CCC

 

Od końcówki poprzedniego roku na wykresie spółki CCC pojawiły się pokaźne wzrosty. W ostatnich dniach kurs przybliżał się do historycznego poziomu oporu - 160 zł. Niestety w dniu wczorajszym na wykresie pojawiła się formacja spadającej gwiazdy. W tym miejscu może ona oznaczać, iż w tej chwili nie dojdzie do wybicia tego poziomu. Patrząc na układ średnich trzeba przyznać, iż w ujęciu średnioterminowym na tym walorze powinien zostać utrzymany trend wzrostowy. 

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

CCC oraz Boryszew spadającymi gwiazdami środowej sesji!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie