Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Negatywne formacje po lukratywnych wzrostach na wykresach trzech spółek!

Po poniedziałkowej sesji na wykresach spółek, które w ostatnich miesiącach odnotowały pokaźne wzrosty pokazały się formacje sygnalizujące słabość. Warto w tej sytuacji zastanowić się nad zabezpieczeniem wypracowanego zysku. Sygnały dnia pojawiły się na wykresach spółek: Bank BPHLubawa oraz Alior Bank.

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na środowy webinar (16.03) z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnał negatywny:

 

      1. Bank BPH

 

W środku lutego bieżącego roku rozpoczęły się wzrosty po bardzo dynamicznych spadkach akcji Banku BPH. Zwyżki kursu były na tyle intensywne, iż w dniu wczorajszym doszło do przecięcia średniej ze 100 sesji przez średnią z sesji 15. Ten pozytywny sygnał traci (w tym momencie) na  atrakcyjności przy narysowanej na wykresie spadającej gwieździe. Warto zastanowić się na odłożeniu zakupów w najbliższym czasie i obserwacji tego waloru do momentu pojawienia się pozytywnej formacji świecowej. Akcjonariusze Banku BPH mogą pomyśleć o przestawieniu stop lossa w celu zabezpieczenia zysku wypracowanego w ostatnich miesiącach.

 

Według trzech anonimowych żródeł Reutersa należący do PZU Alior Bank prowadzi rozmowy w sprawie przejęcia Banku BPH od General Electric.

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

Według danych opublikowanych przez Giełdę Papierów Wartościowych udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji na rynku głównym wyniósł w 2017 roku 16% i był wyższy o 3 p.p. niż w 2016 roku.

Zobacz więcej

Negatywne formacje po lukratywnych wzrostach na wykresach trzech spółek!