Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Przyjmowanie zgłoszeń

Stowarzyszenie na bieżąco przyjmuje zgłoszenia dotyczące wszelkich istotnych naruszeń praw inwestorów indywidualnych, jak i pozostałe korespondencje od Członków SII. Prosimy kierować je wraz ze szczegółowym opisem nieprawidłowości na adres email: interwencje@sii.org.pl.

 

Stowarzyszenie zastrzega jednak, że w sytuacji dużej ilości zgłoszeń wsparcia w pierwszej kolejności udziela Członkom Stowarzyszenia z opłaconą rozszerzoną składką, a decyzje o ewentualnych interwencjach podejmuje w zależności od indywidualnej oceny każdej ze spraw. W przypadku kierowania zgłoszeń lub pytań prosimy Członków SII o podanie numeru członkowskiego.


Konsultacje telefoniczne dla Członków SII z rozszerzoną składką ze specjalistami Działu Ochrony Praw możliwe są wyłącznie od wtorku do piątku w godzinach 12:30 - 14:30 pod numerem telefonu: +48 71 332 95 60

 

Bezpłatne wsparcie dla członków SII z rozszerzoną składką obejmuje 120 minut podstawowych konsultacji prawnych, w tym między innymi:

  • pomoc w interpretacji przepisów prawa dot. rynku kapitałowego,
  • pomoc w analizie komunikatów bieżących spółek,
  • pomoc w ocenie naruszeń praw akcjonariuszy mniejszościowych,
  • pomoc w interpretacji szeroko rozumianych zagadnień i problemów dotyczących rynku kapitałowego,
  • wstępna analiza naruszeń w spółkach giełdowych,
  • udział w walnych zgromadzeniach w przypadkach zainteresowania takim udziałem ze strony większej grupy członków SII.

 

Członkowie SII mogą korzystać także z bezpłatnego dostępu do treści poradniczych „Eksperci SII radzą

Logo SII