Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Przyjmowanie zgłoszeń

Stowarzyszenie na bieżąco przyjmuje zgłoszenia dotyczące wszelkich istotnych naruszeń praw inwestorów indywidualnych, jak i pozostałe korespondencje od Członków SII. Prosimy kierować je wraz ze szczegółowym opisem nieprawidłowości na adres email: interwencje@sii.org.pl.

 

Stowarzyszenie zastrzega jednak, że w sytuacji dużej ilości zgłoszeń wsparcia w pierwszej kolejności udziela Członkom Stowarzyszenia z opłaconą rozszerzoną składką, a decyzje o ewentualnych interwencjach podejmuje w zależności od indywidualnej oceny każdej ze spraw. W przypadku kierowania zgłoszeń lub pytań prosimy Członków SII o podanie numeru członkowskiego.


Konsultacje telefoniczne dla Członków SII z rozszerzoną składką ze specjalistami Działu Ochrony Praw możliwe są wyłącznie od wtorku do piątku w godzinach 12:30 - 14:30 pod numerem telefonu: +48 71 332 95 60

 

Bezpłatne wsparcie dla członków SII z rozszerzoną składką obejmuje 120 minut podstawowych konsultacji prawnych, w tym między innymi:

  • pomoc w interpretacji przepisów prawa dot. rynku kapitałowego,
  • pomoc w analizie komunikatów bieżących spółek,
  • pomoc w ocenie naruszeń praw akcjonariuszy mniejszościowych,
  • pomoc w interpretacji szeroko rozumianych zagadnień i problemów dotyczących rynku kapitałowego,
  • wstępna analiza naruszeń w spółkach giełdowych,
  • udział w walnych zgromadzeniach w przypadkach zainteresowania takim udziałem ze strony większej grupy członków SII.

 

Członkowie SII mogą korzystać także z bezpłatnego dostępu do treści poradniczych „Eksperci SII radzą

Logo SII
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie