Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Duży potencjał wzrostowy Arctic Paper, negatywny sygnał na wykresie Mabion!

Podczas środowej sesji publikujemy wykresy dwóch spółek: Arctic Paper oraz Mabion. Potencjalny sygnał kupna pojawił się na wykresie pierwszej z nich, charakteryzuje go relatywnie duży potencjał docelowy, gdyż wynosi on aż 19%. Jednocześnie zapraszamy na kolejny odcinek analizy technicznej na żywo, który odbędzie się już w najbliższy poniedziałek. 

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy webinar (14.03) z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnał pozytywny:

 

             1. Arctic Paper

              Poziom docelowy: 4,45 zł

             Stop loss: 3,59 zł

             Potencjalny zysk: 19%

             Ryzyko: 4,3%

             Zysk/ryzyko: 4,4:1

 

Od końcówki stycznia bieżącego roku akcje spółki Arctic Paper odnotowują spadki po relatywnie dynamicznych wzrostach. Na wykresie podczas poniedziałkowej sesji pojawiła się formacja młota, która w dniu wczorajszym potwierdzona została kolejną świecą wzrostową. Może być to sygnał zakończenia korekty, tym bardziej, iż spadki zatrzymały się przy ważnym poziomie - 3,60 zł. W takiej sytuacji łatwo określić poziom docelowy, gdyż celem powinien być nowy szczyt - 4,45 zł, jeśli ten ruch spadkowy okaże się korektą. Warto również zabezpieczyć swoją pozycję stawiając zlecenie zabezpieczające, na przykład na poziomie 3,59 zł.

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

Mintos to klasyczny fintech, który działa jako internetowy rynek pożyczek o globalnym zasięgu. Oferujemy inwestorom detalicznym możliwość inwestowania, w sposób łatwy i przejrzysty, w pożyczki udzielane przez pozabankowe firmy pożyczkowe z całego świata. Misją firmy jest ułatwienie swobodnego i skutecznego przepływu kapitału.

Zobacz więcej

Duży potencjał wzrostowy Arctic Paper, negatywny sygnał na wykresie Mabion!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie