Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Bartosz Hojka (Agora): Jesteśmy jednym z największych graczy w mediach cyfrowych w Polsce

"Widzimy przesunięcia budżetów reklamowych z prasy drukowanej do internetu. Realizujemy naszą strategię mają na uwadze taką globalną zmianę trendów". - mówił w wywiadzie dla Inwestorzy.tv Bartosz Hojka, Prezes Zarządu Agora S.A.

 

Najważniejsze cytaty z wypowiedzi Bartosza Hojki to także:

 

  • "Najważniejszym celem jest transformacja biznesu Gazety Wyborczej w kierunku elektronicznych prenumerat. Na koniec 2015 r. Agora miała 77 tysięcy cyfrowych prenumerat Gazety Wyborczej. Jest to wynik powyżej oczekiwań. Cel na koniec 2016 roku to 90 tysięcy takich prenumerat".
  • "Oceniam koniunkturę na rynku filmowym jako znakomitą. Odbiło się to na wynikach naszego segmentu filmowego. Helios w 2015 r. zwiększał udziały w rynku".
  • "Dążymy do zbudowania pozycji na rynku telewizyjnym. Pierwszym krokiem było uruchomienie kanału stopklatka TV. Wystartujemy z tradycyjną naziemną telewizją jesienią 2016 r. Jesteśmy na etapie prac nad ramówką i tworzenia zespołu".
  • "Kupiliśmy GoldenLine. Chcemy ją połączyć z Gazetą Praca".

 

 

 


  

 Zobacz inne nagrania kanału Inwestorzy.tv:

 

 

 

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

23.03.2018, Newsroom

Getback z listem intencyjnym przed decyzją w sprawie emisji akcji

23.03.2018, Newsroom

Getback z listem intencyjnym przed decyzją w sprawie emisji akcji

Zarząd Getback zwrócił się do akcjonariuszy z wnioskiem o podwyższenie kapitału spółki w dwóch transzach.

Zobacz więcej

Bartosz Hojka (Agora): Jesteśmy jednym z największych graczy w mediach cyfrowych w Polsce
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie