Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Dwa potencjalne sygnały kupna wraz z końcem tygodnia!

Podczas ostatniej sesji bieżącego tygodnia prezentujemy dwa potencjalne sygnały kupna. Pojawiły się one na wykresach spółek: Tauron oraz Agroton. Oba potencjały docelowe są bardzo atrakcyjne, jednak równają się one również z relatywnie dużym ryzykiem.  Jednocześnie zapraszamy na kolejny odcinek analizy technicznej na żywo, który odbędzie się już w najbliższy poniedziałek. 

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy webinar (07.03) z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnał pozytywny:

 

             1. Tauron

              Poziom docelowy: 3,00 zł

             Stop loss: 2,38 zł

             Potencjalny zysk: 15%

             Ryzyko: 8%

             Zysk/ryzyko: 2:1

 

Akcje spółki Tauron odnotowały od grudnia 2014 do końcówki roku 2015 dynamiczne spadki, kiedy to kurs zatrzymał się na poziomie 2,37 zł. Podczas następnych miesięcy kurs akcji wzrósł do okolic 3 złotych, gdzie napotkał poważny opór. Spowodował on powrót notowań w okolice ustanowionego wcześniej dołka rysując formację młota. W dniu wczorajszym nastąpiło potwierdzenie formacji świecowej poprzez świecę wzrostową. W obecnej sytuacji możliwa jest kolejna próba przebicia poziomu 3 zł. Zlecenie zabezpieczające można ustawić po młotkiem, czyli na poziomie 2,38 zł.

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

Spółka osiągnęła w styczniu 2018 roku przychody na poziomie około 160 mln dolarów, czyli o 73% więcej niż przed rokiem.

Zobacz więcej

Dwa potencjalne sygnały kupna wraz z końcem tygodnia!