Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Dwa potencjalne sygnały kupna wraz z końcem tygodnia!

Podczas ostatniej sesji bieżącego tygodnia prezentujemy dwa potencjalne sygnały kupna. Pojawiły się one na wykresach spółek: Tauron oraz Agroton. Oba potencjały docelowe są bardzo atrakcyjne, jednak równają się one również z relatywnie dużym ryzykiem.  Jednocześnie zapraszamy na kolejny odcinek analizy technicznej na żywo, który odbędzie się już w najbliższy poniedziałek. 

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy webinar (07.03) z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnał pozytywny:

 

             1. Tauron

              Poziom docelowy: 3,00 zł

             Stop loss: 2,38 zł

             Potencjalny zysk: 15%

             Ryzyko: 8%

             Zysk/ryzyko: 2:1

 

Akcje spółki Tauron odnotowały od grudnia 2014 do końcówki roku 2015 dynamiczne spadki, kiedy to kurs zatrzymał się na poziomie 2,37 zł. Podczas następnych miesięcy kurs akcji wzrósł do okolic 3 złotych, gdzie napotkał poważny opór. Spowodował on powrót notowań w okolice ustanowionego wcześniej dołka rysując formację młota. W dniu wczorajszym nastąpiło potwierdzenie formacji świecowej poprzez świecę wzrostową. W obecnej sytuacji możliwa jest kolejna próba przebicia poziomu 3 zł. Zlecenie zabezpieczające można ustawić po młotkiem, czyli na poziomie 2,38 zł.

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

Człowiekiem Corporate Governance 2017 została Agnieszka Gontarek – Prezes Zarządu BONDSpot SA, która swoją pracą zawodową przyczyniła się do budowy i rozwoju ładu korporacyjnego w Polsce.

Zobacz więcej

24.11.2017, Newsroom

Oferta IPO CwMedia S.A. (właściciel serwisu CDA.pl) – piguła informacyjna

24.11.2017, Newsroom

Oferta IPO CwMedia S.A. (właściciel serwisu CDA.pl) – piguła informacyjna

Ruszyły zapisy na akcje właściciela popularnego serwisu internetowego CDA.pl. Inwestorzy indywidualni będą mogli zapisywać się na akcje do 5 grudnia 2017 roku.

Zobacz więcej

Dwa potencjalne sygnały kupna wraz z końcem tygodnia!