Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Surmacki (Fachowcy.pl): Chcemy pozyskiwać 1000 klientów miesięcznie

„Celem spółki jest przejęcie jak największej części rynku, pozyskania zleceń z Internetu dla małych i średnich firm, które odpowiadają za 60% PKB. Jeśli chodzi o udział w torcie reklamowym, to jest on olbrzymi, ich wydatki reklamowe to parę miliardów złotych co roku, a wciąż znaczna część z nich jest nieobecna w Internecie. W mojej opinii będą one systematycznie przechodziły do Internetu, a moim celem jest przejęcie co najmniej 20% rynku pozyskania zleceń dla małych i średnich spółek, co w samej tylko Polsce stanowi około 40 tys. klientów” – mówił w wywiadzie dla kanału Inwestorzy.tv Prezes Zarządu Fachowcy.pl Ventures S.A., Piotr Surmacki.

 

Fachowcy.pl to spółka notowana na rynku NewConnect. Zajmuje się dostarczaniem usługi w zakresie kompleksowej obecności małych i średnich firm w Internecie. Świadcząc usługi w sposób ciągły, w modelu abonamentowym, spółka zapewnia, aby strony internetowe jej klientów rozwijały się razem z rozwojem ich biznesu. Celem jest wspomaganie w pozyskaniu nowych klientów i zleceń w Internecie.

 

W wywiadzie poruszono również tematy takie jak:

  • Historia spółki, zmiana modelu działalności, zakres oferowanych usług
  • Charakterystyka branży
  • Plany inwestycyjne i planowana emisja akcji

Inwestorzy.tv


Inne nagrania kanału Inwestorzy.tv

 

 Adam Chełchowski - TFI Capital Partners S.A.    Paweł Szewczyk - Kredyt Inkaso S.A.
 

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

Według danych opublikowanych przez Giełdę Papierów Wartościowych udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji na rynku głównym wyniósł w 2017 roku 16% i był wyższy o 3 p.p. niż w 2016 roku.

Zobacz więcej

Surmacki (Fachowcy.pl): Chcemy pozyskiwać 1000 klientów miesięcznie