Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Techniczny sygnał dnia na wykresie Synthosu, Forte ponownie rozczarowuje!

Podczas czwartkowej sesji warto zwrócić uwagę na spółkę Synthos, na której wykresie pojawił się potencjalny sygnał kupna wraz ze środowym zamknięciem. Drugim walorem, którego sytuację techniczną prezentujemy poniżej jest spółka Forte, która potwierdza, iż w najbliższym czasie jej kurs może ulec obniżce. Jednocześnie zapraszamy na kolejny odcinek analizy technicznej na żywo, który odbędzie się już w najbliższy poniedziałek. 

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy webinar (07.03) z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnał pozytywny:

 

             1. Synthos

              Poziom docelowy: 4,26 zł

             Stop loss: 3,91 zł

             Potencjalny zysk: 6,5%

             Ryzyko: 2,25%

             Zysk/ryzyko: 3:1

 

 

Na wykresie spółki Synthos pojawiły się sygnały dające nadzieję na kolejne wzrosty. Po ostatnim przecięciu średnich kroczących kurs wyznaczył kolejny szczyt po wybiciu z oporu znajdującego się przy poziomie 4 zł. Ostatnia korekta zatrzymała się przy geometrii 50% mierzonej od ostatniego dołka. Co więcej, w potencjalnym dołku pojawiła się formacja młota. W takiej sytuacji można liczyć na wybicie ostatniego szczytu, a nawet dojście do poziomu 4,26 zł.

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

Biblia wykresów świecowych Steve'a Nisona 5 lutego 2018 powróciła na półki księgarni maklerska.pl! Odświeżona, zaktualizowana i w nowej oprawie graficznej, a co najważniejsze – w języku polskim.

Zobacz więcej

20.02.2018, Felietony

Polski rynek obligacji korporacyjnych potrzebuje dużych i znanych brandów

20.02.2018, Felietony

Polski rynek obligacji korporacyjnych potrzebuje dużych i znanych brandów

Inwestycje w obligacje nie powinny stanowić alternatywy dla akcji. Ci inwestorzy, którzy już są obecni na GPW, są wystarczająco doświadczeni, żeby poradzić sobie z prawidłowym wyborem spółek dywidendowych. A ci, którzy spekulują na akcjach lub na kontraktach terminowych już w ogóle nie są grupą docelową dla rynku obligacyjnego. Obligacje powinny być przede wszystkim pokazywane jako realna alternatywa do trzymania pieniędzy w banku na lokacie terminowej lub wręcz na rachunku ROR.

Zobacz więcej

Techniczny sygnał dnia na wykresie Synthosu, Forte ponownie rozczarowuje!